Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 11:56:50

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Dredd / Dredd

Dredd / Dredd

Poslaťod Piri » Pon 7.10.2013 12:13:33 quicklink

160250324_b017cd.jpg
Info: IMDB | ČSFD

V slovenskom znení: Martin Mňahončák - Karl Urban (sudca Dredd), Lívia Bielovič - Olivia Thirlby (Andersonová), Linda Zemánková - Lena Headey (Ma-Ma), Mária Landlová - Rakie Ayola (vrchná sudkyňa + iné), Filip Tůma - Wood Harris (Kay), Ivan Gogál - Deobia Oparei (zdravotník TJ), Michal Hallon - Domhnall Gleeson (technik klanu), Martin Vitek - Langley Kirkwood (sudca Lex + iné), Matej Landl, Michal Rosík, Jakub Ružička, Alfréd Aczel, Jozef Domonkoš, Peter Aczel, Zuzana Kyzeková, Michaela Medvecová, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší.

Zvuk: Peter Granec
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Zlatica Krčeková
Preklad a dialógy: Ján Lipovský
Dramaturgia: Daniel Uherek
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza

Premiéra 5.10.2013
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Dredd / Dredd

Poslaťod Piri » Uto 8.10.2013 00:11:44 quicklink

Zvlastny dabing... hlasy hlavnych postav su dobre, Mnahoncak je dobra volba, aj ked by sa skor hodil iny hlas. Prekvapil ma ale preklad, slovenske nazvy totizto nie su zvykom. V poriadku, ak si prekladatel zvolil slovakizaciu nazvov, mal to dodrzat vsade - Mega City Jedna / Mega Mesto Jedna ;) Niektore frazy mohli byt lepsie. Napr. "Ma-Ma clan", nie je Mamin klan, ale normalne Ma-Ma klan. Najviac ma vsak pobavil dabing tych chalanov, co ustrachane mierili na sudcov, taky vyrazny dospelacky hlas na pubertiaka? Zeby kriza mladych hlasov? Davam 7/10.
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Dredd / Dredd

Poslaťod lubo » Uto 8.10.2013 21:00:10 quicklink

Linda Zemánková - Lena Headey (Ma-Ma), Lívia Bielovič - Olivia Thirlby (Andersonová), Mária Landlová - Rakie Ayola (vrchná sudkyňa), Filip Tůma - Wood Harris (Kay), Ivan Gogál - Deobia Oparei (pracovník nemocnice), Michal Hallon - Domhnall Gleeson (technik klanu), Martin Vitek
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Dredd / Dredd

Poslaťod stevo12 » Str 23.3.2016 20:58:18 quicklink

Michal Rosík, Jakub Ružička, Alfréd Aczel

Zvuk: Peter Granec
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Zlatica Krčeková
Preklad a dialógy: Ján Lipovský
Dramaturgia: Daniel Uherek
Réžia slov. znenia: Štefan Mandžár
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre TV Markíza
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Dredd / Dredd

Poslaťod PeterSD » Str 17.1.2018 12:38:06 quicklink

Za mňa veľmi lacný, plechový dabing, ktorý aj tak zvláštny film nijako neosviežil. Mňahončák bol fajn, no tiež by som si vedel predstaviť aj iný hlas. Páčil sa mi aj Hallon a Gogál. Zvyšok nestráviteľný.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.