Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 19:23:00

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Moja super ex / My Super Ex-Girlfriend °

Moja super ex / My Super Ex-Girlfriend °

Poslaťod Dado » Ned 8.12.2013 13:38:06 quicklink

Moja super ex.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Zuzana Mauréry - Uma Thurman (Jenny Johnsonová / G-Girl), Peter Krajčovič - Luke Wilson (Matt Saunders), Jana Majeská - Anna Faris (Hannah Lewisová), Juraj Hrčka - Rainn Wilson (Vaughn Haige), René Jankovič - Eddie Izzard (profesor Bedlam / Barry), Ingrid Hanzelová - Wanda Sykes (Carla Dunkirková) a ďalší

Spolupracovali:
Zvuk: Tomáš Marczell
Produkcia: Michaela Komorová
Asistentka réžie: Darina Berková
Preklad a dialógy: Jasna Navrátilová
Dramaturgia: Eva Vanková
Réžia slovenského znenia: Pavel Gejdoš
Pripravila: Spoločnosť Dimas pre televíziu Markíza - 2009

2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Kristína Turjanová - Uma Thurman (Jenny Johnsonová / G-Girl), Peter Krajčovič - Luke Wilson (Matt Saunders), Kristína Svarinská - Anna Faris (Hannah Lewisová), Vladimír Kobielský - Rainn Wilson (Vaughn Haige), Michaela Drotárová, Ladislav Konrád, Matúš Krátky a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ v premiére 29. 10. 2016
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Moja super ex / My Super Ex-Girlfriend

Poslaťod PeterSD » Štv 29.3.2018 15:28:42 quicklink

Na Pluske bude odvysielaný tento film, no s akým dabingom, netuším.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Moja super ex / My Super Ex-Girlfriend

Poslaťod PeterSD » Sob 7.4.2018 18:47:56 quicklink

takže 2. dabing - JOJ

Kristína Turjanová - Uma Thurman (Jenny Johnsonová / G-Girl), Peter Krajčovič - Luke Wilson (Matt Saunders), Kristína Svarinská - Anna Faris (Hannah Lewisová), Vladimír Kobielský - Rainn Wilson (Vaughn Haige), Michaela Drotárová, Matúš Krátky, Ladislav Konrád a ďalší

Trápny film s ešte trápnejšími dabingami. Škoda peňazí.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 37 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.