Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 20:07:13

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Pád Bieleho domu / Olympus Has Fallen °

Pád Bieleho domu / Olympus Has Fallen °

Poslaťod slavo » Ned 15.12.2013 21:49:09 quicklink

Pád Bieleho domu.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Tomáš MaštalírGerard Butler (Mike Banning), Miloslav KráľAaron Eckhart (prezident Benjamin Asher), Marek Suchitra - Finley Jacobsen (Connor), Peter Kočiš - Dylan McDermott (Forbes), Martin Zatovič - Rick Yune (Kang), Ivan GogálMorgan Freeman (hovorca Trumbull), Helena Geregová - Angela Bassett (šéfka tajných služieb Lynn Jacobsová), Tatiana Kulíšková - Melissa Leo (ministerka obrany Ruth McMillanová), Renáta Rundová - Radha Mitchell (Leah), Juraj Kemka - Cole Hauser (Roma), Pavel Višňovský - Phil Austin (viceprezident Charlie Rodriguez), Martin Horňák - James Ingersoll (admirál Nathan Hoenig), Juraj Hrčka - Freddy Bosche (Diaz), Matúš Krátky - Lance Broadway (O'Neil), Peter Sklár - Sean O'Bryan (Ray Monroe), Ján Tréger - Keong Sim (premiér Lee Tae-Woo), Marián Slovák - Robert Forster (generál Edward Clegg), Bibiana Ondrejková - Ashley Judd (Margaret Asherová), Miroslav Trnavský - Mike Snyder (reportér), Martin Hronský - Edrick Browne (vedúci technik), Ivan Krúpa - Kenneth Wayne Bradley (rádiový muž v krízovej miestnosti), Igor Krempaský - Bill Stinchcomb (strážny úradník), Petra Lángová - Shanna Forrestall (Mary Jane Fullerová), Juraj Predmerský - Terry Dale Parks (veliteľ armády), Ivan Šandor - Hamish MacDonald (sám seba), Dušan Szabó - Lawrence O'Donnell (sám seba), Martin Kaprálik, Ján Greššo, Lenka Košická, Matej Landl, Pavol Šajmovič, Marián Labuda ml., Tibor Vokoun, Jakub Gécz, Jozef Domonkoš, Tibor Frlajs, Jakub Abrahám, Jana Kollárová, Ingrid Hanzelová a ďalší

Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Dialógy: Juraj Skladaný
Produkcia: Iveta Chmurná, Daniel Chmurný
Zvuk: Daniel Lengyel, Peter Heriban
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ - 2013

2. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Martin MňahončákGerard Butler (Mike Banning), Martin KaprálikAaron Eckhart (prezident Benjamin Asher), Michal Kaprálik - Finley Jacobsen (Connor), Marek Majeský - Dylan McDermott (Forbes), Pavol Plevčík - Rick Yune (Kang), Ivan GogálMorgan Freeman (hovorca Trumbull), Helena Geregová - Angela Bassett (šéfka tajných služieb Lynn Jacobsová), Lucia Vráblicová - Melissa Leo (ministerka obrany Ruth McMillanová), Elena Podzámska - Radha Mitchell (Leah), Michal Hallon - Cole Hauser (Roma), Štefan Mandžár - Phil Austin (viceprezident Charlie Rodriguez + titulky), Miroslav Trnavský - Sean O'Bryan (Ray Monroe), Matúš Krátky - Lance Broadway (O'Neil), Ivan Romančík - Robert Forster (generál Edward Clegg), Gabriela Škrabáková-Kreutz - Ashley Judd (Margaret Asherová), Miroslava Belancová - Shanna Forrestall (Mary Jane Fullerová), Pavol Šajmovič, Tibor Frlajs, Marta Maťová, Otto Culka, Andrea Zemanová, Miroslav Málek a ďalší

Zvuk: Alexander Žibritovský
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Miroslava Belancová
Preklad: Michal Gašpar
Dialógy: Monika Radványiová
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice

Premiéra: 28.10.2017

Súvisí s:
Londýn v plameňoch, Pád anjela
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Pád Bieleho domu / Olympus Has Fallen

Poslaťod mato46 » Ned 15.12.2013 22:35:44 quicklink

Tak podľa obsadenia aj čo som videl upútavku to vyzerá na dosť dobrý dabing. Možno by som si vedel predstaviť aj spojenie Miloslav Kráľ - Butler, ale Maštalír je takisto dobrá voľba.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Pád Bieleho domu / Olympus Has Fallen

Poslaťod Dado » Ned 15.12.2013 22:43:39 quicklink

Ja som maximálne spokojný. Najviac ma teší obsadenie Miloslava Kráľa na Aarona Echarta, ktorý je podľa mňa po Emanuelovi Hasonovi druhou najlepšou voľbou na tohto herca.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Pád Bieleho domu / Olympus Has Fallen

Poslaťod padrick » Sob 22.11.2014 21:29:23 quicklink

No podľa mňa je Miloslav Kráľ oveľa lepšou voľbou ako Emanuel Hason, ako hlasovo, tak aj výzorovo.
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 46 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.