Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:26:12

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Agent z Hongkongu / Dak miu mai shing °

Agent z Hongkongu / Dak miu mai shing °

Poslaťod mato46 » Štv 2.1.2014 11:01:33 quicklink

Agent z Hongkongu.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Marián Miezga - Jackie Chan (Buck Yuen), Jozef Švoňavský - Eric Tsang (Many Liu), Zuzana Kapráliková - Vivian Hsu (Yong), Henrieta Mičkovicová - Min Kim (Carmen Wong), Ivan Gogál - Hsing-kuo Wu (Lee Sang-Zen), Daniel Dangl - Anthony Rene Jones (Philip Ashley), Juraj Predmerský - Alfred Cheung (právnik), Gustáv Herényi, Lucia Butašová, Petra Lángová, Anna Šulajová, Nataša Kulíšková, Ivana Belicová, René Jankovič, Jozef Bujdák, Ladislav Hrušovský, Dušan Vaňo, Milan Bartošek, Ladislav Kerata, ? - Joh Young Kwan (Park Won Jung), Alfréd Aczel - Tat-Ming Cheung (Stan), Jozef Šimonovič - ? (vodič cisterny), Rastislav Sokol, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší.

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza


2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Richard Stanke - Jackie Chan (Buck Yuen), ? - Vivian Hsu (Yong), Zuzana Kapráliková - Min Kim (Carmen Wong), Roman Ferienčík - Hsing-kuo Wu (Lee Sang-Zen), Jozef Švoňavský - Eric Tsang (Many Liu), Štefan Kožka - Joh Young Kwan (Park Won Jung), Stanislav Král - Alfred Cheung (právnik), Tibor Vokoun - ? (vodič cisterny), Judita Bilá a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Agent z Hongkongu / Dak miu mai shing

Poslaťod ladno » Štv 2.1.2014 12:24:47 quicklink

Existuje i prvý dabing z Markízy, hlavnú úlohu mal Marián Miezga, zvyšok si však nepamätám.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Agent z Hongkongu / Dak miu mai shing

Poslaťod pody80 » Štv 2.1.2014 23:32:21 quicklink

Nahravka z markizy je na uloz.to, tak ak ma niekto chut, tak moze skusit stiahnut a doplnit info.
pody80
100+
 
Príspevky: 174
Registrovaný: Pia 24.12.2010 12:04:03

Re: Agent z Hongkongu / Dak miu mai shing

Poslaťod mato46 » Pia 3.1.2014 12:22:17 quicklink

pody80 píše:Nahravka z markizy je na uloz.to, tak ak ma niekto chut, tak moze skusit stiahnut a doplnit info.


OK, v priebehu dneška nahodím aj ten markízacky dabing.

EDIT: Doplnil som tých, ktorých hlasy som rozpoznal, záverečné titulky síce sú, ale iba po česky. Keďže úvodné titulky číta Mandžár, tak to režíroval asi on.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 35 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.