Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 15:21:30

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Bláznivá, hlúpa láska / Crazy, Stupid, Love

Bláznivá, hlúpa láska / Crazy, Stupid, Love

Poslaťod slavo » Str 8.1.2014 18:21:13 quicklink

Obrázok
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Dušan Szabó - Steve Carell (Cal Weaver), Dagmar Sanitrová - Julianne Moore (Emily Weaverová), Michal Hallon - Ryan Gosling (Jacob Palmer), Frencien Bauer - Jonah Bobo (Robbie), Tamara Grožáková - Joey King (Molly Weaverová), Daniela Mackovičová - Emma Stone (Hannah), Kristína Svarinská - Analeigh Tipton (Jessica), Bibiana Ondrejková - Marisa Tomei (Kate), Hana Letková - Beth Littleford (Claire), Miroslav Trnavský - John Carroll Lynch (Bernie), Peter Kočiš - Kevin Bacon (David Lindhagen), Zuzana Kyzeková - Liza Lapira (Liz), Peter Krajčovič - Josh Groban (Richard) a ďalší

Zvukový majster: Alexander Žibritovský
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Mária Peciarová
Preklad a dialógy: Ján Štrbák
Dramaturgia: Daniel Uherek
Réžia slovenského znenia: Jana Strnisková
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza - 2013
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Bláznivá, hlúpa láska / Crazy, Stupid, Love

Poslaťod anderson » Str 8.1.2014 20:06:04 quicklink

Teda pri pohľade na toto obsadenie ma oblieva studený pot. Szabó ako Carell ? To vážne ??? A Gosling to myslím tiež schytal poriadne. :shock:
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Bláznivá, hlúpa láska / Crazy, Stupid, Love

Poslaťod mato46 » Str 8.1.2014 20:50:42 quicklink

Vidím, že Steve Zelér má dosť veľa dabérov a práve mu pribudol ďalší do zbierky :mrgreen:
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Bláznivá, hlúpa láska / Crazy, Stupid, Love

Poslaťod ladno » Štv 9.1.2014 00:04:56 quicklink

Fujha... Dušan Szabó má absolútne nevyhovujúci hlas na Steva Carella (napriek tomu, že horší ako Boris Farkaš rozhodne nebude). Divím sa, že s takýmto spojením prišla Jana Strnisková, u nej som zvyknutý na inú úroveň kvality dabingu. Ani Michal Hallon nevyzerá nijako úžasne na Ryanovi Goslingovi, tam treba určite hrubší hlas. Akurát Julianne Moore i deti mi celkom vyhovujú, tam je to obsadenie dobré.

Každopádne, moja predstava obsadenia hlavných postáv je asi takáto:
Stanislav Král - Steve Carell
Elena Podzámska - Julianne Moore
Pavol Plevčík - Ryan Gosling
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Bláznivá, hlúpa láska / Crazy, Stupid, Love

Poslaťod lubo » Štv 9.1.2014 15:32:39 quicklink

Ladno, Tvoje obsadenie je super.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Bláznivá, hlúpa láska / Crazy, Stupid, Love

Poslaťod Dado » Str 3.8.2016 23:25:10 quicklink

Daniela Mackovičová - Emma Stone (Hannah), Kristína Svarinská - Analeigh Tipton (Jessica), Bibiana Ondrejková - Marisa Tomei (Kate), Hana Letková - Beth Littleford (Claire), Miroslav Trnavský - John Carroll Lynch (Bernie), Peter Kočiš - Kevin Bacon (David Lindhagen), Zuzana Kyzeková - Liza Lapira (Liz), Peter Krajčovič - Josh Groban (Richard)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Bláznivá, hlúpa láska / Crazy, Stupid, Love

Poslaťod m09 » Štv 4.8.2016 12:26:17 quicklink

Až na Carella a Gosinga ide o relatívne fajn dabing ale postavy oboch spomínaných hecov boli kľúčové a ak sú hlavné postavy obsadené zle zanecháva to zlý dojem.
Keď už tu dávate tie návrhy tak Gosing u mňa Vlado Kobielský a Carrel buď Král ale ten by sa hodil aj na Bacona tak asi Marcin ten ma celkom oslovil v Kúzelníkoch. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Bláznivá, hlúpa láska / Crazy, Stupid, Love

Poslaťod padrick » Štv 4.8.2016 23:12:01 quicklink

U mňa je Carell skvelý Peter Sklár. :)
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 45 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.