Aktuálny čas je Pia 19.4.2024 08:46:29

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Šéfovia na zabitie / Horrible Bosses

Šéfovia na zabitie / Horrible Bosses

Poslaťod Dado » Sob 22.2.2014 15:42:25 quicklink

Šéfovia na zabitie.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Peter Sklár - Jason Bateman (Nick Hendricks), Tomáš Horváth - Charlie Day (Dale Arbus), Rastislav Sokol - Jason Sudeikis (Kurt Buckman), Miroslav Trnavský - Kevin Spacey (Dave Harken), Andrea Karnasová - Jennifer Aniston (Dr. Julia Harrisová), Martin Zatovič - Colin Farrell (Bobby Pellit), Martin Kaprálik - Jamie Foxx (Dean Jones), František Kovár - Donald Sutherland (Jack Pellit), Gabriela Škrabáková - Julie Bowen (Rhonda Harkenová), Ivan Gogál - Wendell Pierce (detektív Hagan), Martin Vitek - Ioan Gruffudd (muž na mokrú prácu), Ján Tréger - Brian George (Gregory / Atmanand), Tibor Frlajs a ďalší

Réžia slovenského znenia: Michal Domonkoš

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza v premiére 22. 2. 2014


Súvisí s:
Šéfovia na zabitie 2
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Šéfovia na zabitie / Horrible Bosses

Poslaťod mato46 » Sob 22.2.2014 17:54:32 quicklink

Podľa obsadenia to vyzerá, že ten dabing robil nejaký diletant... :roll:
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Šéfovia na zabitie / Horrible Bosses

Poslaťod anderson » Sob 22.2.2014 18:49:05 quicklink

Nuž obsadiť Karnasovú na Jennifer, to je ... ani neviem ako to slovami slušne vyjadriť. Čo ma ale zaujíma najviac je dabér Charlieho Daya. Videl som ten film v originále a poviem vám, absolútne netuším či na Slovenku existuje dabér, ktorý by prejav tohto chlapíka zvládol pretlmočiť. Takže vo svetle zverejnených skutočností začínam mať obavy.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Šéfovia na zabitie / Horrible Bosses

Poslaťod Dado » Sob 22.2.2014 18:57:32 quicklink

anderson píše:Čo ma ale zaujíma najviac je dabér Charlieho Daya.


V upútavke (http://www2.markiza.sk/filmy-a-serialy/ ... na-zabitie) zaznie aj jeho hlas, bohužiaľ však neviem podľa neho určiť, o akého dabéra ide.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Šéfovia na zabitie / Horrible Bosses

Poslaťod anderson » Sob 22.2.2014 19:05:49 quicklink

Nuž podľa tej ultrakrátkej ukážky by to mohol byť Peter Krajčovič. Tak snáď sa s tým popasuje.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Šéfovia na zabitie / Horrible Bosses

Poslaťod lubo » Sob 22.2.2014 19:08:23 quicklink

Dado513 píše:
anderson píše:Čo ma ale zaujíma najviac je dabér Charlieho Daya.


V upútavke (http://www2.markiza.sk/filmy-a-serialy/ ... na-zabitie) zaznie aj jeho hlas, bohužiaľ však neviem podľa neho určiť, o akého dabéra ide.


Myslím, že Tomáš Horváth.

To obsadenie vyzerá strašne. Na Farrella by som dal Maštalíra, na Aniston Brychtovú alebo Mičkovicovú, na Spaceya Landla. A určite by som dal na Batemana alebo Sudeikisa Šándora.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Šéfovia na zabitie / Horrible Bosses

Poslaťod anderson » Sob 22.2.2014 19:14:13 quicklink

lubino89 píše:
Dado513 píše:
anderson píše:Čo ma ale zaujíma najviac je dabér Charlieho Daya.

Myslím, že Tomáš Horváth.


Tak Krajčoviča beriem späť, asi to naozaj bude Horváth a ten má teda od originálu na míle ďaleko. Des.

Mimochodom spojenie Brychtová - Anistonová je dokonalé. Ostatné voľby sú úplne scestné, najmä keď racionálny dôvod prečo toto spojenie v súčasnosti nedodržiavať, neexistuje.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Šéfovia na zabitie / Horrible Bosses

Poslaťod mato46 » Sob 22.2.2014 21:15:10 quicklink

Ja by som to zmenil minimálne takto: Ivan Šandor - Jason Bateman (Nick Hendricks), Matej Landl - Kevin Spacey (Dave Harken), Katarína Brychtová - Jennifer Aniston (Dr. Julia Harrisová), Juraj Kemka - Colin Farrell (Bobby Pellitt) ... na Sudekisa dajme tomu, že by mohol ostať Sokol, ale to je tiež skôr z núdze cnosť, keďže nikto vhodnejší ma nejak nenapadá.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Šéfovia na zabitie / Horrible Bosses

Poslaťod Vavrinec » Sob 22.2.2014 21:55:50 quicklink

ľudia nekritizuje to čo ste ešte nepočuli a možno práve preto že každá postava má svoj charakter v každom filme iné môže a nemusí jej sadnúť stále ten istý hlas.
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Šéfovia na zabitie / Horrible Bosses

Poslaťod anderson » Sob 22.2.2014 22:02:55 quicklink

Akože nepočuli ? Veď to práve beží a Karnasová na Anistonovú je horor. To ani nemusím počuť, aby som to dokázal posúdiť. To je doslova sabotáž. A Charlie Day to tiež riadne schytal. Ten človek čo toto obsadzoval asi nahádzal do klobúka mená a dabérov losoval bez akéhokoľvek logického kľúča. Inak neviem čo by som dodal. Takto si kvalitný slovenský dabing ja osobne nepredstavujem.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Ďalší

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 43 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.
cron