Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 08:54:49

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Útok na Spojené štáty / Red Dawn

Útok na Spojené štáty / Red Dawn

Poslaťod lubo » Uto 4.3.2014 15:26:20 quicklink

UTOK-NA-SPOJENE-STATY-SK-POSTER-DF.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V slovenskom znení: Michal Hallon - Chris Hemsworth (Jed Eckert), Marek Fašiang - Josh Peck (Matt Eckert), Lukáš Frlajs - Josh Hutcherson (Robert Kitner), Kristína Turjanová - Adrianne Palicki (Toni Walshová), Daniela Mackovičová - Isabel Lucas (Erica Martinová), Marek Suchitra - Connor Cruise (Daryl Jenkins), Lukáš Dóza - Edwin Hodge (Danny), Lenka Košická - Alyssa Diaz (Julie), Peter Rúfus - Brett Cullen (Tom Eckert), Stanislav Král - Will Yun Lee (kapitán Cho, Obama v tv, komentáre), Ján Tréger - Jeffrey Dean Morgan (Tanner), Martin Kaprálik - Matt Gerald (Hodges), Martin Vitek - Kenneth Choi (Smith+ komentáre), Jeanette Švoňavská - Linda Boston (staršia žena+ komentáre), Monika Radványiová a ďalší.

Vyrobil: Trigon Production pre Televíziu JOJ

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané v premiére 01.03.2014 na TV JOJ.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Útok na Spojené štáty / Red Dawn

Poslaťod lubo » Uto 4.3.2014 15:33:29 quicklink

Film som nevidel celý, takže mi tam chýbajú postavy. Otca dvoch hlavných postáv daboval Pavel Višňovský, aspoň tak si pamätám z upútavky, ale keďže som nevidel začiatok filmu, netuším, či to tak naozaj bolo.

Stana Krála som počul ako hlas na pódiu, akurát keď som začal pozerať film ale neviem či to bol kapitán Cho alebo nadporučík Pak. Nevidel som detail tváre. V ďalších scénach boli pri nich titulky. :?
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Útok na Spojené štáty / Red Dawn

Poslaťod dementus996 » Ned 17.3.2024 23:09:30 quicklink

Dnes v premiére na Dajto s týmto dabingom.
dementus996
Updater
 
Príspevky: 849
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 49 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.