Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 10:40:05

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Moja krásna učiteľka / Larry Crowne

Moja krásna učiteľka / Larry Crowne

Poslaťod PeterSD » Pon 21.4.2014 13:51:46 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Martin Mňahončák - Tom Hanks (Larry Crowne), Bibiana Ondrejková - Julia Roberts (Mercedes Tainot), Dušan Szabo - Bryan Cranston (Deana Tainot), Pavel Višňovský - Rob Riggle (Jack Strang), Peter Marcin - Cedric the Entertainer (Lamar), Kristína Svarinská - Gugu Mbatha-Raw (Talia), Michal Klučka - Wilmer Valderrama (Dell Gordon), Lucia Vráblicová - Pam Grier (Frances), František Kovár - George Takei (Dr. Ed Matsutani), Zuzana Kyzeková - Maria Canals Barrera (Lala Pinedo), Miroslava Drínová - Grace Gummer (Natalie Calimeris), Jeanette Švoňavská - Rita Wilson (Wilma Q. Gammelgaardová), Jana Valocká - Taraji P. Henson (B´Ella), Lukáš Frlajs - Rami Malek (Steve Dibiasi), Pavol Náther - Malcolm Barrett (Dave Mack), Petra Lángová-Gažíková, Tibor Frlajs, Martin Vitek, Ladislav Konrád, Lukáš Dóza, Ľubica Konrádová, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielaná Premiéra na TV Markíza 26. 04. 2014
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Moja krásna učiteľka / Larry Crowne (2011)

Poslaťod PeterSD » Pon 21.4.2014 13:56:42 quicklink

Mňa osobne voľba Martina Mňahončáka zaskočila. Dušan Cinkota je preč a preto tvorcovia hľadajú čo najvhodnejšiu náhradu, no myslím, že je to vôbec nie je ľahké. Nemyslím, že Mňahončák, je dobrá dlhodobá voľba. Skôr by sa s Tomom Hanksom stotožnil Peter Sklár. Jeho by som si vedel živo predstaviť. Ale, musím uznať, že Mňahončák s touto postavou popasoval celkkom dobre.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Moja krásna učiteľka / Larry Crowne (2011)

Poslaťod arual » Ned 27.4.2014 13:17:46 quicklink

Dušan Szabó daboval manžela Julie Roberts, Deana Tainota (hral ho Bryan Cranston). Postavu Jacka Stranga (Rob Riggle) daboval Pavel Višňovský.

Doplnenie ostatných postáv: Kristína Svarinská - Gugu Mbatha-Raw (Talia), Michal Klučka - Wilmer Valderrama (Dell Gordon), Lucia Vráblicová - Pam Grier (Frances), František Kovár - George Takei (Dr. Ed Matsutani), Zuzana Kyzeková - Maria Canals Barrera (Lala Pinedo), Miroslava Drínová - Grace Gummer (Natalie Calimeris).

Musím dodať, že dabing mi prišiel celkom v pohode. Ondrejková je ako vždy výborná voľba. Škoda Cinkotu, bez neho to nebolo ono. A veľkú radosť mám aj z Petra Marcina, ktorého v poslednej dobe nebolo veľmi počuť.
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Moja krásna učiteľka / Larry Crowne (2011)

Poslaťod lubo » Ned 18.1.2015 12:47:39 quicklink

Mne sa Mňahončák na Hanksa v tejto postave páčil veľmi.:)

Doplnenia: Jeanette Švoňavská - Rita Wilson (Wilma Q. Gammelgaardová), Jana Valocká - Taraji P. Henson (B´Ella), Lukáš Frlajs - Rami Malek (Steve Dibiasi), Pavol Náther - Malcolm Barrett (Dave Mack), Petra Lángová-Gažíková, Tibor Frlajs, Martin Vitek, Ladislav Konrád, Lukáš Dóza, Ľubica Konrádová
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Moja krásna učiteľka / Larry Crowne (2011)

Poslaťod m09 » Ned 18.1.2015 16:41:21 quicklink

Súhlasím s tebov Lubo Mňahončák odviedol dobrú prácu a týmto smerom by som šiel u Hanksa aj ďalej ak už nie Mňahončák tak možno Jankovič by si Hanksa mohol vziať na starosti :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 36 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.