Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 16:17:12

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Môj dokonalý ex / What's Your Number? °

Môj dokonalý ex / What's Your Number? °

Poslaťod Jakub55 » Sob 3.5.2014 22:05:43 quicklink

Môj dokonalý ex.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA
V slovenskom znení: Vladimír Kobielský - Chris Evans (Colin), Henrieta Jančišinová - Anna Faris (Ally Darlingová), Pavel Višňovský - Ed Begley (Terry Darling), Tatiana Radeva - Blythe Danner (Ava Darlingová), Zuzana Kyzeková - Ari Graynor (Daisy Darlingová), Martin Zatovič - Joel McHale (šéf Roger), Martin Kaprálik - Anthony Mackie (Tom Piper), Daniela Mackovičová - Eliza Coupe (Sheila), Martin Vitek - Chris Pratt (nechutný Donald), Rastislav Sokol, Martin Hronský, Roman Matisko, Mária Landlová, Miloš Kanjak a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané TV Markíza


Premiéra: 3.5.2014


2. DABING - TV JOJ
V slovenskom znení: Vanda Růžičková - Anna Faris (Ally Darlingová), Roman Ferienčík, Peter Krajčovič, Tomáš Horváth - Chris Evans (Colin), Zuzana Kyzeková - Ari Graynor (Daisy Darlingová), Miroslav Trnavský - Ed Begley (Terry Darling), Helena Geregová - Blythe Danner (Ava Darlingová), Ivan Šandor - Joel McHale (šéf Roger), Martin Kaprálik - Chris Pratt (nechutný Donald), Kamil Kollárik (?) - Martin Freeman (Simon Forrester), Vladimír Kobielský - Dave Annable (Jake Adams), Matej Landl - Ed Jewett (plánovač svadby Kevin), Michaela Drotárová, Andrea Karnasová a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ


Premiéra: 14.12.2016
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Môj dokonalý ex / What's Your Number?

Poslaťod arual » Sob 3.5.2014 23:44:04 quicklink

Doplnenie niektorých postáv: Zuzana Kyzeková - Ari Graynor (Daisy Darling), Martin Zatovič - Joel McHale (šéf Roger), Martin Kaprálik - Anthony Mackie (Tom Piper), Daniela Mackovičová - Eliza Coupe (Sheila)

Zvyšok si netrúfam doplniť, bolo tam vážne veľmi veľa postáv a vo väčšine prípadov som daných hercov vôbec nespoznala. Ešte sa mi marí, že postavu Simona (Martin Freeman) daboval Roman Matisko, ale nie som si istá na 100%. A Martin Hronský mohol dabovať Jakea Adamsa (Dave Annable), pretože viem, že hlas tejto postavy som poznala, len som si nevedela vybaviť meno.
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Môj dokonalý ex / What's Your Number?

Poslaťod lubo » Ned 4.5.2014 07:53:03 quicklink

arual píše: Ešte sa mi marí, že postavu Simona (Martin Freeman) daboval Roman Matisko, ale nie som si istá na 100%. A Martin Hronský mohol dabovať Jakea Adamsa (Dave Annable), pretože viem, že hlas tejto postavy som poznala, len som si nevedela vybaviť meno.


Potvrdzujem Hronského aj Matiska. Ešte tam bol aj Martin Vitek - Chris Pratt (nechutný Donald).
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Môj dokonalý ex / What's Your Number? °

Poslaťod arual » Str 29.8.2018 13:42:07 quicklink

Doplnenie k druhému dabingu (TV JOJ):

Tomáš Horváth - Chris Evans (Colin), Zuzana Kyzeková - Ari Graynor (Daisy Darlingová), Miroslav Trnavský - Ed Begley (Terry Darling), Helena Geregová - Blythe Danner (Ava Darlingová), Ivan Šandor - Joel McHale (šéf Roger), Martin Kaprálik - Chris Pratt (nechutný Donald), Kamil Kollárik (?) - Martin Freeman (Simon Forrester), Vladimír Kobielský - Dave Annable (Jake Adams), Matej Landl - Ed Jewett (plánovač svadby Kevin), Michaela Drotárová, Andrea Karnasová a ďalší.
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 49 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.
cron