Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 15:48:46

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Nikdy ma neopusť / Never Let Me Go

Nikdy ma neopusť / Never Let Me Go

Poslaťod PeterSD » Sob 14.6.2014 13:51:08 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Petra Vajdová - Keira Knightley (Ruth), Kristína Svarinská - Carey Mulligan (Kathy), Marek Fašiang - Andrew Garfield (Tommy), Eva Matejková - Charlotte Rampling (slečna Emily), Lucia Hurajová - Sally Hawkins (slečna Lucy), Marek Suchitra - Charlie Rowe (mladý Tommy), Frencien Bauer - Oliver Parsons (Arthur), Tibor Vokoun - Damien Thomas (doktor), Ján Tréger- Huggy Leaver (doručovateľ), Alžbeta Dvoranová - Ella Purnell (mladá Ruth), Renáta Rundová - Nathalie Richard (Madame), Jakub Ružička - Domhnall Gleeson (Rodney), Lenka Prokopová - Andrea Riseborough, Kate Sissons, Lydia Wilson (Chrissie, dievča zo sitkomu, Hannah), Bianka Bucková - Izzy Meikle-Small (mladá Kathy), Lucia Vráblicová, Petra Lángová, Ján Greššo, Monika Radványiová, Jakub Gécz, Tamara Grožáková a ďalší.

Vyrobila: Daniela pre TV JOJ v roku 2014

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Premiéra na JOJ PLUS 15.6.2014
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Nikdy ma neopusť / Never Let Me Go

Poslaťod lubo » Pon 16.6.2014 14:09:46 quicklink

Alžbeta Dvoranová - Ella Purnell (mladá Ruth), Renáta Rundová - Nathalie Richard (Madame), Jakub Ružička - Domhnall Gleeson (Rodney), Lenka Prokopová - Andrea Riseborough, Kate Sissons, Lydia Wilson (Chrissie, dievča zo sitkomu, Hannah), Lucia Vráblicová, Petra Lángová, Ján Greššo, Monika Radványiová, Jakub Gécz, Tamara Grožáková a ďalší.

Myslím, že mladú Kathy dabovala Bianka Bucková, ale nie som si istý.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Nikdy ma neopusť / Never Let Me Go

Poslaťod PeterSD » Pon 16.6.2014 15:29:49 quicklink

Ďakujem :D
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Nikdy ma neopusť / Never Let Me Go

Poslaťod lubo » Pon 16.6.2014 16:10:53 quicklink

Tak predsa je to takto: Bianka Bucková - Izzy Meikle-Small (mladá Kathy)

A nemusíš ďakovať, rád dopĺňam informácie, páči sa mi, keď si to tu vzájomne dopĺňame, potom sú tie profily také presnejšie. :)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Nikdy ma neopusť / Never Let Me Go

Poslaťod PeterSD » Pon 16.6.2014 16:46:15 quicklink

Tak to sme dvaja :D Mladú generáciu dabingových hercov nepoznám až tak dobre, no človek sa stále učí.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 44 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.