Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:15:13

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Americký zločin / An American Crime

Americký zločin / An American Crime

Poslaťod PeterSD » Uto 17.6.2014 01:01:31 quicklink

Americký zločin.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Henrieta Jančišinová - Ellen Page (Sylvia Likensová), Zuzana Porubjaková - Ari Graynor (Paula Baniszewská), Matej Landl - Nick Searcy (Lester Likens), Patrícia Willantová - Hayley McFarland (Jennie Likensová), Helena Geregová - Catherine Keener (Gertrúda Baniszewská), Michal Hallon - Evan Peters (Ricky Hobbs), Soňa Ulická - Patricia Place (pani Doyleová), Miroslav Trnavský - Bradley Whitford (žalobca), Jozef Bujdák - James Franco (Andy), Ladislav Konrád - Michael O'Keefe (reverend Bill Collier), Ľubica Očková-Konrádová - Romy Rosemont (Betty Lilkensová) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielaná na TV JOJ v premiére 29.10.2011
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Americký zločin / An American Crime

Poslaťod fofo16 » Uto 17.6.2014 17:49:47 quicklink

Jeden z najhnusnejších filmov, aké som kedy videl. Ak ste ho nevideli, ani to nerobte...
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: Americký zločin / An American Crime

Poslaťod PeterSD » Pia 20.6.2014 22:31:37 quicklink

Film je síce pre silnejšie povahy, no dejovo nadpriemerný. Dabing je celkom slušný a dokonca mi nevadilo ani netradičné spojenie Jozef Bujdák a James Franco.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Americký zločin / An American Crime

Poslaťod ladno » Uto 13.1.2015 22:00:51 quicklink

Ricky je podľa mňa Tomáš Hallon, nie Michal Hallon. Ešte som spoznal: Ladislav Konrád - Michael O'Keefe (reverend Bill Collier), Ľubica Očková-Konrádová - Romy Rosemont (Betty Lilkensová)

A musím uznať, že tento dabing bol pripravený viac než dokonale - hlasy sedia všetkým ako uliate, dokonca i Jozef Bujdák zvládol Jamesa Franca skvele a herecké výkony Henriety Jančišinovej, Heleny Geregovej a Zuzany Porubjakovej sú ako z učebnice dabingu. Musím uznať, že dabing tomuto temnému a krutému filmu nijak neznižuje kvalitu, naopak - je ako prekladovo, tak i hlasovo perfektný.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 41 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.