Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 10:30:35

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Buď cool / Be Cool

Buď cool / Be Cool

Poslaťod Hurvino » Str 9.7.2014 23:39:04 quicklink

Buď cool.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Marek Majeský - John Travolta (Chili Palmer), Dušan Jamrich - James Woods (Tommy Athens), Martin Vitek - Danny DeVito (Martin Weir), Peter Kočiš - Vince Vaughn (Raji), Štefan Skrúcaný - Dwayne Johnson (Elliot Wilhelm), Daniela Kuffelová - Uma Thurman (Edie Athensová), Peter Rúfus - Harvey Keitel (Nick Carr), Dušan Szabó - Robert Pastorelli (Joe Loop), Martin Hronský - Steven Tyler (sám seba), Peter Šimun - Alex Kubik (Roman Bulkin), Matej Landl - André Benjamin (Dabu), Martin Kaprálik - Cedric the Entertainer (Sin LaSalle), Andrea Kiráľová - Christina Milian (Linda Moonová), Peter Kollárik - Gregory Alan Williams (Darryl), Daniela Mackovičová - Arielle Kebbel (Robin), Barbora Chlebcová - Kimberly J. Brown (Tiffany), Jaroslav Žvásta - Joe Perry (sám seba), René Jankovič a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Buď cool / Be Cool

Poslaťod Hurvino » Str 9.7.2014 23:40:22 quicklink

Je tam spousta známých hlasů, ale nějak jsem je nedokázal pojmenovat. Zrovna tak jsem se mohl mýlit u některých jmen - nejsem si jist u Kuffelové a u Rotha.
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Buď cool / Be Cool

Poslaťod lubo » Štv 10.7.2014 14:41:13 quicklink

Kuffelová určite áno, na ňu si spomínam. Žiaľ na Stevena Tylera si nespomínam.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Buď cool / Be Cool

Poslaťod Hurvino » Štv 10.7.2014 15:03:44 quicklink

Já jen, že pokud to někdo další má, může udělat malou revizi nebo doplnění.
Zazněla tam spousta známých hlasů, bohužel já až tak nedovedu k tomu určit jména. Každá figurka tam měla specifický hlas, víc mi jich bylo známých. Myslím, že někdo daboval i víc rolí.
Každopádně je to zajímavý dabing a i překlad a dialogy jsou celkem fajn. Bylo by potěšující, kdyby to někdo doplnil.
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Buď cool / Be Cool

Poslaťod Dado » Ned 20.7.2014 22:47:30 quicklink

Len tak narýchlo som "preklikal" film, keďže sa mi ho nechcelo pozerať celý a tu sú nejaké informácie, ktoré sa mi podarilo zhromaždiť:

Martin Kaprálik - Cedric the Entertainer (Sin LaSalle), Andrea Kiráľová - Christina Milian (Linda Moonová), Peter Kollárik - Gregory Alan Williams (Darryl), Daniela Mackovičová - Arielle Kebbel (Robin), Barbora Chlebcová - Kimberly J. Brown (Tiffany), Jaroslav Žvásta - Joe Perry (sám seba), René Jankovič

Stevena Tylera nedaboval Róbert Roth, ale Martin Hronský.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Buď cool / Be Cool

Poslaťod Hurvino » Ned 20.7.2014 23:40:20 quicklink

Dík! ;)
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 32 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.