Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 20:37:18

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha

Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha

Poslaťod arual » Sob 26.7.2014 23:15:29 quicklink

Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha / The Librarian: The Curse of the Judas Chalice
Obrázok
INFO: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Juraj Kemka - Noah Wyle (Flynn Carsen), Kristína Turjanová - Stana Katic (Simone Renoir), Peter Rúfus - Bob Newhart (Judson), Helena Geregová - Jane Curtin (Charlene), František Kovár - Bruce Davison (profesor Lazlo), Marián Labuda ml. - Werner Richmond (Andrew), Ivan Laca - Dikran Tulaine (Sergei Kubichek), Miroslav Trnavský - Jason Douglas (Ivan), Zuzana Kyzeková - Beth Burvant (Katie), Martin Kaprálik - David Born (vyvolávač na aukcii), Ivan Šandor - Joe Knezevich (Mason), Rastislav Sokol (titulky) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza - 2009 a TV Dajto

Súvisí s: Flynn Carsen: Honba za kopiou osudu, Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna, "Lovci pokladov"
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha

Poslaťod arual » Sob 26.7.2014 23:27:15 quicklink

K tomuto dabingu som si už dávnejšie robila poznámky, že ho sem niekedy nahodím. Vtedy som však nevedela určiť herca, ktorý daboval Sergeja Kubičeka. Teraz by som jeho meno možno aj vedela určiť, no nespomínam si na hlas. Zajtra to ide na Markíze, ak bude niekto chcieť, pozrite si a môžete ešte podopĺňať hlasy, ktoré mi unikli. :) Ja to s najväčšou pravdepodobnosťou neuvidím.

Inak je tento dabing celkom fajn, vadí mi však zmena dabéra pri postave Judsona. Marián Slovák je podľa mňa lepšia voľba než Rúfus, ktovie prečo ho neobsadili...
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha

Poslaťod PeterSD » Ned 27.7.2014 17:13:48 quicklink

Kubichek - Ivan Laca
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha

Poslaťod arual » Ned 27.7.2014 19:26:53 quicklink

Vďaka :)
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 39 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.