Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 08:50:59

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Planéta opíc / Planet of the Apes (2001)

Planéta opíc / Planet of the Apes (2001)

Poslaťod Piri » Pia 12.9.2014 19:01:08 quicklink

158497414_dd99a2.jpg
Info: IMDB | ČSFD

V slovenskom znení: Tomáš Maštalír - Mark Wahlberg (kapitán Leo Davidson), Matej Landl - Tim Roth (generál Thade), Tatiana Kulíšková - Helena Bonham Carter (Ari), Andrej Hryc - Michael Clarke Duncan (Attar), Juraj Predmerský - Paul Giamatti (Limbo), Lenka Košická - Estella Warren (Daena), Vladimír Jedľovský - Cary-Hiroyuki Tagawa (Krull), Eduard Bindas - David Warner (Sandar), Peter Rúfus - Kris Kristofferson (Karubi), ?? - Erick Avari (Tival), ?? - Lucas Elliot Eberl (Birn), Marek Majeský - Evan Parke (Gunnar), Anton Vaculík - Glenn Shadix (poslanec Nado), ?? - Charlton Heston (Zaius, Thadeov otec), ?? - Freda Foh Shen (Bon), Miroslav Trnavský - Chris Ellis (veliteľ Karl Vasich), Judita Bilá - Anne Ramsay (podplukovníčka Grace Alexanderová), Daniel Dangl - Michael Jace (major Frank Santos a iné), Roman Fratrič, Ladislav Konrád, Ján Tréger, Jozef Šimonovič, Karol Navrkal (titulky) a ďalší.

Preklad a dialógy: Ľubomír Slivka
Asistentka réžie: Marica Mináriková
Vedúci výrobného štábu: Pavel Mráz
Majster zvuku: Vladimír Maroš
Redaktorka: Soňa Poliaková
Réžia slovenského znenia: Anna Cicmanová
Vyrobilo: Štúdio Attack pre Slovenskú televíziu

Premiéra 22.1.2006 ??
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Planéta opíc / Planet of the Apes (2001)

Poslaťod anderson » Pia 12.9.2014 19:22:19 quicklink

Piri píše:
Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ 28.8.2009, dabing STV?


Na STV som to videl a marí sa mi, že to bolo po česky, preto by som skoro naisto tvrdil, že to musí byť dabing JOJ.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Planéta opíc / Planet of the Apes (2001)

Poslaťod lubo » Pia 12.9.2014 19:33:34 quicklink

Ja som to na STV videl po slovensky s Maštalírom.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Planéta opíc / Planet of the Apes (2001)

Poslaťod anderson » Pia 12.9.2014 19:39:31 quicklink

lubo píše:Ja som to na STV videl po slovensky s Maštalírom.


V tom prípade beriem späť. Aj keď by som to bol ochotný aj odprisahať. Bolo to za Rybníčka, keď tuším každú nedeľu bežalo niečo ako KINOHIT alebo FILM TÝŽDŇA. Každopádne pokiaľ to šlo na STV, tak niekto musí mať celé titulky a tam to bude jasné.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Planéta opíc / Planet of the Apes (2001)

Poslaťod PeterSD » Pia 12.9.2014 23:26:23 quicklink

Mám to nahrané na VHSke z STV1 s týmto SK dabingom, no bohužiaľ ju nemám pri sebe :D, takže nemôžem poskytnúť nijaké info.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Planéta opíc / Planet of the Apes (2001)

Poslaťod PeterSD » Pia 23.9.2016 20:45:33 quicklink

Doplnil som info, ako som sľúbil. Ako už anderson spomínal dávnejšie, Attack robilo pre STV veľa dabingov a bolo tomu tak aj v tomto prípade.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 44 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.