Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 01:08:06

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Avengers: Pomstitelia / The Avengers

Avengers: Pomstitelia / The Avengers

Poslaťod peterr » Ned 16.11.2014 14:52:58 quicklink

Avengers - Pomstitelia.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Peter Kočiš - Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Ivan Šandor - Chris Evans (Steve Rogers / Captain America), Martin Hronský - Mark Ruffalo (Bruce Banner / Hulk), Tomáš Maštalír - Chris Hemsworth (Thor), Andrea Somorovská - Scarlett Johansson (Natasha Romanoff / Black Widow), Ján Koleník - Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye), Juraj Kemka - Tom Hiddleston (Loki), Peter Sklár - Clark Gregg (Phil Coulson), Kristína Turjanová - Cobie Smulders (agentka Maria Hillová), Ján Greššo - Stellan Skarsgård (Selvig), Ivan Gogál - Samuel L. Jackson (Nick Fury), Lenka KošickáGwyneth Paltrow (Pepper Pottsová), Filip Tůma - Paul Bettany (Jarvis), Dušan Kaprálik, Bibiana Ondrejková, Slávka Halčáková, Matej Landl, Ivan Laca, Marián Slovák, Milan Bahúl, Ivan Krúpa, Dávid Hartl, Dušan Szabo, Elena Podzámska, Tibor Vokoun, Jozef Domonkoš, Miroslav Málek, Jakub Gécz (titulky) a ďalší

Na slovenskom znení spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Preklad: Peter Sirovec
Dialógy: Juraj Skladaný
Produkcia: Daniel Chmurný
Zvuk: Daniel Lengyel
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobilo: Štúdio Daniela pre MAC TV - 2014

Premiéra: 29.11.2014
peterr
100+
 
Príspevky: 240
Registrovaný: Štv 2.8.2012 13:30:20

Re: Avengers: Pomstitelia / The Avengers

Poslaťod slavo » Ned 16.11.2014 18:07:58 quicklink

Doplnené kompletné obsadenie.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Avengers: Pomstitelia / The Avengers

Poslaťod Dado » Ned 16.11.2014 18:18:23 quicklink

Kiežby sa prístupom Daniely, ktorá na svojom FB opäť zverejnila ukážku dabingu so záverečnými titulkami, inšpirovali aj ďalšie dabingové štúdia. Mnohé sa však asi hanbia za svoju prácu, keď nie sú schopné ani vytvoriť vlastnú webovú stránku, nie to ešte prinášať ľuďom podrobnosti o pripravovaných dabingoch.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Avengers: Pomstitelia / The Avengers

Poslaťod stevo12 » Ned 16.11.2014 18:59:46 quicklink

Ta ukážka je naozaj veľmi dobrá, počujeme hlasy takmer všetkých dôležitých postáv (snáď okrem Furryho). Dabing vyzerá podarene, aj Kočiš znie skvele, čo ma trochu prekvapilo. Jediným hlasom, ktorý sa mi nepáči je Greššo. Jeho hlas sa mi vždy zdal akýsi slabo výrazný. Vôbec mi na Stellana nesedí, to už mohli radšej dodržať Szabóa z Mama Mia, aj keď najradšej by som počul Mandžárovho kandidáta Trnavského. Ale keď v celom dabingu bude jedinou slabou stránkou Greššo, tak potom palec hore Daniela. :)
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 30 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.