Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:37:30

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Pasca na rodičov / The Parent Trap

Pasca na rodičov / The Parent Trap

Poslaťod Dado » Sob 6.12.2014 16:46:40 quicklink

Pasca na rodičov.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Rebeka Poláková - Lindsay Lohan (Hallie Parkerová), Ivana Volochová - Lindsay Lohan (Annie Jamesová), Lenka Košická - Natasha Richardson (Elizabeth Jamesová), Ján Gallovič - Dennis Quaid (Nick Parker), Petra Bošanská - Elaine Hendrix (Meredith Blaková), Alfréd Swan - Simon Kunz (Martin), Eduard Vitek - Ronnie Stevens (starý otec), Alena Michalidesová, Katarína Orbánová, Katarína Križanová, Tibor Frlajs, Dušan Kaprálik, Soňa Ulická, Daniel Dangl (titulky) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali:
Asistentka réžie: Dagmar Lukáčiková
Zvuk: Attila Fischer
Produkcia: Karol Trnka
Preklad: Henrieta Gregorová
Dialógy: Júlia Domastová
Réžia slovenského znenia: Martin Beňuška
Vyrobilo: Štúdio EKA pre MAC TV - 2003/4
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Pasca na rodičov / The Parent Trap

Poslaťod Dado » Sob 6.12.2014 16:50:08 quicklink

Film som nepozeral celý, takže dopĺňam len to, čo sa mi podarilo určiť. Bohužiaľ netuším, kto daboval dvojúlohu Lindsay Lohan, s najväčšou pravdepodobnosťou to však boli dve rôzne dabérky. Ak by niekto vedel doplniť ďalšie informácie, budem rád. Sám ešte skúsim oprášiť staré videokazety a zistiť, či náhodou film nemám nahratý.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Pasca na rodičov / The Parent Trap

Poslaťod anderson » Sob 6.12.2014 22:35:37 quicklink

Tento film - aspoň mám ten pocit - bežal oveľa dávnejšie aj na Markíze. Bude teda existovať asi ešte jeden dabing. No a na JOJ - a to by som odprisahal - som tento film už tiež videl, ale po česky. Dôkaz ale nemám.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Pasca na rodičov / The Parent Trap

Poslaťod Dado » Sob 6.12.2014 22:53:53 quicklink

Tiež sa mi zdá, že ako malý chlapec som tento film videl na Markíze. Nechcel som tom však veľmi vyťahovať, keďže to už je možno aj viac ako desaťročie dozadu a z mojej strany je to skutočne len matná spomienka.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Pasca na rodičov / The Parent Trap

Poslaťod PeterSD » Ned 7.12.2014 12:03:12 quicklink

anderson píše:Tento film - aspoň mám ten pocit - bežal oveľa dávnejšie aj na Markíze. Bude teda existovať asi ešte jeden dabing. No a na JOJ - a to by som odprisahal - som tento film už tiež videl, ale po česky. Dôkaz ale nemám.


Potvrdzujem.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Pasca na rodičov / The Parent Trap

Poslaťod Mariuss » Sob 10.2.2024 01:28:55 quicklink

Skompletizoval som obsadenie a pridal aj tvorcov dabingu. Nie som si istý, ktoré z dievčat dabovala Hallie, a ktorá Annie, a tak som to pridelil podľa toho, ktoré meno bolo v titulkoch prečítané ako prvé. Ak niekto tie hlasy na základe mien spozná, môže ich prípadne prehodiť :D.

Inak, na Markíze bola v 90tych rokoch odvysielaná so slovenským dabingom aj staršia trilógia z 80tych rokov. Neviem, či tie tri filmy nejako súvisia s týmto tu, no príde mi, že toto je (nateraz) najlepšie miesto, kde túto informáciu postnúť.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 32 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.