Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:59:34

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Evan Všemohúci / Evan Almighty

Evan Všemohúci / Evan Almighty

Poslaťod PeterSD » Pia 26.12.2014 01:48:35 quicklink

evan vsemohuci.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Dušan Szabo - Steve Carell (Evan Baxter), Ivan Gogál - Morgan Freeman (Boh), Elena Podzámska - Lauren Graham (Joan Baxterová), Tomáš Hallon - Johnny Simmons (Dylan Baxter), Jakub Janák - Graham Phillips (Jordan Baxter), Viktor Vrbiar - Jimmy Bennett (Ryan Baxter), Ivan Vojtek ml. - John Goodman (kongresman Long), Lucia Vráblicová - Wanda Sykes (Rita), Peter Krajčovič - John Michael Higgins (Marty), Michal Hallon - Jonah Hill (Eugene), Ladislav Konrád - Harve Presnell (kongresman Burrows / viaceré postavy), Alfréd Aczel - Dean Norris (policajt), Martin Vitek - Brian Howe (stavbár), Jakub Ružička, Danica Jurčová, Ľubica Očková-Konrádová, Jana Lieskovská, Tibor Frlajs, Miroslava Belancová, Ján Tréger - Ed Helms (reportér / titulky + komentáre) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza


Premiéra: 25.12.2014
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Evan Všemohúci / Evan Almighty

Poslaťod Mariuss » Štv 21.10.2021 01:28:08 quicklink

Slabý film a k nemu slabý dabing. Obsadenie tak 50 na 50. Páčili sa mi Podzámska, Gogál, Janák a Vráblicová. Zvyšok nič moc. Hlavne Dušan Szabó sa mi absolútne nehodil na Stevea Carella, skôr tam mohli dať Petra Sklára, keď už.

No ale čo ma na tomto dabingu sklamalo najviac bolo, že takmer všetky výkriky, vzruchy...skrátka všetky časti, ktoré sa normálne dabujú aj keď sa v nich nehovorí, Dušan Szabó nenadaboval ! A mňa by veľmi zaujímalo, prečo ? Lebo to znelo otrasne, keď rozpráva Dušan Szabó a o sekundu skríkne Steve Carell. Dúfam, že niečo podobné dlho neuvidím.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 48 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.