Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 12:25:01

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Moja krásna čarodejnica / Bewitched

Moja krásna čarodejnica / Bewitched

Poslaťod pody80 » Pon 14.2.2011 12:30:44 quicklink

Moja krásna čarodejnica.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V slovenskom znení: Jana Knapíková - Nicole Kidman (Isabel Bigelow / Samantha), Emanuel Hason - Will Ferrell (Jack Wyatt / Darrin), Elena Petrovická - Shirley MacLaine (Iris Smythson / Endora), Marián Slovák - Michael Caine (Nigel Bigelow), Marián Chalány - Jason Schwartzman (Ritchie), Danica Jurčová - Kristin Chenoweth (Maria Kelly), Barbara Kelíšková - Heather Burns (Nina), Juraj Predmerský - Jim Turner (Larry), Pavol Šajmovič - Stephen Colbert (Stu Robison), Martin Kaprálik - David Alan Grier (Jim Fields), Roman Fratrič - Michael Badalucco (Joey Props), Eva Rysová - Carole Shelley (aunt Clara), Miroslav Trnavský - Steve Carell (uncle Arthur), Peter Barták (titulky) a ďalší

Vyrobilo: štúdio Dimas pre televíziu Markíza - 2009

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza
pody80
100+
 
Príspevky: 174
Registrovaný: Pia 24.12.2010 12:04:03

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 48 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.