Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:12:26

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Čiernobiely svet / The Help

Čiernobiely svet / The Help

Poslaťod ladno » Sob 10.1.2015 02:47:09 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Andrea Somorovská - Emma Stone (Evžénia 'Skeeter' Phelanová), Monika Radványiová - Viola Davis (Aibileen Clarková), Helena Geregová - Octavia Spencer (Minny Jacksonová), Kristína Turjanová - Bryce Dallas Howard (Hilly Holbrooková), Daniela Mackovičová - Jessica Chastain (Celia Rey Footová), Tatiana Kulíšková - Allison Janney (Charlotte Phelanová), Zuzana Kapráliková - Ahna O'Reilly (Elizabeth Leefoltová), Michal Hallon - Chris Lowell (Stuart Whitworth), Ľudmila Mandžárová - Sissy Spacek (Missus Waltersová), Hana Gajdošová-Letková - Mary Steenburgen (Elain Steinová), Lucia Vráblicová - Cicely Tyson (Constantine Jeffersonová), Michal Klučka - Mike Vogel (Johnny Foote), Lenka Košická - Aunjanue Ellis (Yule Maye Davis), Boris Farkaš - Leslie Jordan (pan Blackly) Martin Kaprálik - David Oyelowo (páter Green), Pavel Višňovský - Brian Kerwin (Robert Phelan), Ivan Šandor - Ted Welch (William Holbrook), Roman Ferienčík - Nelsan Ellis (Henry), Elena Podzámska - LaChanze (Rachel), Ján Tréger (Leroy), Petra Vajdová - Anna Camp (Jolene Frenchová), Martina Kapráliková - Eleanor Henry, Emma Henry (Mae Mobley), Jakub Ružička - Wes Chatham (Carlton Phelan), Peter Rúfus, Eva Landlová, Eva Matejková, Ingrid Hanzelová, Jozef Domonkoš, Lenka Prokopová, Igor Krempaský, Bibiána Ondrejková, Tibor Vokoun a ďalší.

Réžia: Viktor Kollár
Vyrobilo: Štúdio Daniela pre MAC TV - 2014

Premiéra: 17.11.2014
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Čiernobiely svet / The Help

Poslaťod ladno » Sob 10.1.2015 02:53:29 quicklink

Musím uznať, že toto bol fakt výborne pripravený dabing po všetkých stránkach. Myslím, že nemám jedinú vec, čo by som vytkol. Naopak, musím vyzdvihnúť mnohohlasosť dabingu, ja som nezaregistroval takmer žiadne opakujúce sa postavy, dokonca herci ako Pavel Višňovský či Ján Tréger načítali len po jednej-dvoch vetách iba repliky jednej postavy, takže za to hutné obsadenie štúdiu Daniela ďakujem. :) Nesmiem ale zabudnúť ani na skvelé výkony všetkých hlavných postáv, obzvlášť vynikajúco sa svojej postavy chopila Kristína Turjanová.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Čiernobiely svet / The Help

Poslaťod slavo » Sob 10.1.2015 14:56:15 quicklink

Réžia: Viktor Kollár
Vyrobilo: Štúdio Daniela pre MAC TV - 2014
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Čiernobiely svet / The Help

Poslaťod lubo » Sob 10.1.2015 16:17:00 quicklink

Film som nevidel, ale chcem si ho pozrieť. Teraz som ho len tak rýchlo preletel. Takže: Tatiana Kulíšková - Allison Janney (Charlotte Phelanová). Kaprálikovú a Gajdošovú potvrdzujem. Ešte som tam zachytil Ingrid Hanzelovú a Petru Vajdovú.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Čiernobiely svet / The Help

Poslaťod lubo » Str 5.8.2015 11:30:31 quicklink

Film som si konečne pozrel, dabing bol naozaj skvelý a hlasy pestré. Jedna oprava: Michal Klučka - Mike Vogel (Johnny Foote) namiesto Tomáša Horvátha

Ešte pár doplnení: Petra Vajdová - Anna Camp (Jolene Frenchová), Martinka Kapráliková - Eleanor Henry, Emma Henry (Mae Mobley), Jakub Ružička - Wes Chatham (Carlton Phelan), Jozef Domonkoš, Lenka Prokopová, Igor Krempaský, Bibiána Ondrejková, Tibor Vokoun.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 47 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.