Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 11:43:12

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Majstrovský plán / Tower Heist °

Majstrovský plán / Tower Heist °

Poslaťod peterr » Str 25.2.2015 19:20:47 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKíZA
V slovenskom znení: Peter Sklár - Ben Stiller (Josh Kovaks), Pavol Topoľský - Eddie Murphy (Slide), Tomáš Horváth - Casey Affleck (Charlie Gibbs), Ján Tréger - Matthew Broderick (pán Fitzhugh), František Kovár - Alan Alda (Arthur Shaw), Matej Landl - Stephen Henderson (Lester), Eva Matejková - Marcia Jean Kurtz (Rose), Gabriela Škrabáková - Téa Leoni (špeciálna agentka Claire Denhamová) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza 1.3.2015



2. DABING - TV JOJ
V slovenskom znení: Dušan Cinkota - Ben Stiller (Josh Kovaks), Pavol Topoľský - Eddie Murphy (Slide), Dárius Koči - Casey Affleck (Charlie Gibbs), František Kovár - Alan Alda (Arthur Shaw), Ľubica Očková - Marcia Jean Kurtz (Rose), Zuzana Jurigová-Kapráliková - Téa Leoni (špeciálna agentka Claire Denhamová) a ďalší

Preklad: Eduard Valašík
Dialógy: Judita Hansman

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ 17.4.2021
peterr
100+
 
Príspevky: 240
Registrovaný: Štv 2.8.2012 13:30:20

Re: Majstrovský plán / Tower Heist

Poslaťod stevo12 » Sob 28.2.2015 20:56:27 quicklink

Vyzerá to, že dabing tohto filmu potvrdil tvrdenie, že Kemka pre Markízu nedabuje. Pri sledovaní reklamy na tento film som si uvedomil jednu vec. Tak ako sme prišli vďaka dabingovej kríze o spojenie Rúfus - DeNiro (vďaka ti Markíza), tak sme teraz prišli aj o spojenie Kemka - Damon (ešte raz vďaka ti Markíza), keďže už aj v poslednom filme s Damonom, Invictus, bol obsadený Šándor. Ja len vrelo verím, že rovnako neprídeme aj o spojenie Kemka - Stiller, a že ho preberie Daniela, kedže Cinkota, ktorého obsadzovali na Stillera nedabuje. No ak naňho začnú obsadzovať Sklára, tak ma to po prvé veľmi sklame a po druhé tak budem musieť opäť povedať vďaka ti Markíza, ty najbohatšia televízia, ktorá však nemáš na platy dabérov. :evil:
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Majstrovský plán / Tower Heist

Poslaťod galaxy007 » Sob 28.2.2015 23:25:40 quicklink

Možno je len pracovne vyťažený - natáča Kredenc a Divoké kone... Kždopádne ja mám spomenuté spojenia Stiller - Sklár a Damon - Šandor rád :D
galaxy007
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Ned 2.11.2014 16:21:55

Re: Majstrovský plán / Tower Heist

Poslaťod lubo » Ned 1.3.2015 09:40:18 quicklink

Ja nemám rád spojenie Kemka - Stiller, oveľa viac mám rád spojenie Sklár - Stiller. Kemka Stillera zjemňuje, on je super na Owena Wilsona či Ashtona Kutchera.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Majstrovský plán / Tower Heist

Poslaťod PeterSD » Ned 1.3.2015 12:18:30 quicklink

lubo píše:Ja nemám rád spojenie Kemka - Stiller, oveľa viac mám rád spojenie Sklár - Stiller. Kemka Stillera zjemňuje, on je super na Owena Wilsona či Ashtona Kutchera.


Vo filme Tesne vedľa bol Kemka na Stillera ozaj dobrý, ale to bol aj iný charekter postavy, tam by sa ani Sklár nehodil. Kemka ho skvele vystihol, no inak súhlasím s Ľubom.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Majstrovský plán / Tower Heist

Poslaťod stevo12 » Pon 2.3.2015 19:16:25 quicklink

František Kovár - Alan Alda (Arthur Shaw), Matej Landl - Stephen Henderson (Lester), Eva Matejková - Marcia Jean Kurtz (Rose)
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Majstrovský plán / Tower Heist

Poslaťod mato46 » Sob 16.7.2016 21:46:59 quicklink

Gabriela Škrabáková - Téa Leoni (špeciálna agentka Claire Denhamová)

Vydarený dabing. Musím povedať, že spojenie Sklár - Stiller fungovalo veľmi dobre, a to aj napriek tomu, že u Stillera som zvyknutý na Kemku.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Majstrovský plán / Tower Heist

Poslaťod stevo12 » Sob 17.4.2021 23:29:04 quicklink

Dnes na JOJke 2. dabing s Dušanom Cinkotom v hlavnej úlohe.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.