Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 01:54:16

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Frajeri vo Vegas / Last Vegas °

Frajeri vo Vegas / Last Vegas °

Poslaťod padrick » Štv 19.3.2015 19:40:15 quicklink

Frajeri vo Vegas.jpg
Info: IMDB I ČSFD I FDB I ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Štefan Bučko - Michael Douglas (Billy Gherson), Ivan Romančík - Robert De Niro (Paddy Connors), Ivan Gogál - Morgan Freeman (Archie Clayton), Juraj Predmerský - Kevin Kline (Sam Harris), Dagmar Sanitrová - Mary Steenburgen (Diana Boyleová), Martin Zatovič - Romany Malco (Lonnie), Marek Fašiang - Jerry Ferrara (Dean), Peter Krajčovič - Roger Bart (Maurice), Jana Strnisková - Joanna Gleason (Miriam), Michal Klučka - Michael Ealy (Ezra Clayton), Barbora Chlebcová - Bre Blair (Lisa) , Jana Lieskovská - April Billingley (družička), Tomáš Hallon - Stephen Scott Scarpulla (Danny), Jakub Janák - RJ Fattori (mladý Paddy), Marek Suchitra - Aaron Bantum (mladý Archie), Frencien Bauer - Phillip Wampler (mladý Sam), Ľubica Konrádová, Ladislav Konrád, Barbora Žilecká, Martin Vitek, Petra Lángová, Dušan Vaňo, Jakub Ružička, Rastislav Sokol (titulky) a ďalší.

Zvuk: Igor Karas
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Mária Peciarová
Preklad a dialógy: Ján Štrbák
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza - 2015

Premiéra: 21.03.2015 (TV Markíza)

2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Peter Rúfus - Michael Douglas (Billy Gherson), Dušan Jamrich - Robert De Niro (Paddy Connors), Ivan Gogál - Morgan Freeman (Archie Clayton), Dušan Szabó - Kevin Kline (Sam Harris), Dagmar Sanitrová - Mary Steenburgen (Diana Boyleová), Tomáš Horváth - Jerry Ferrara (Dean), Martin Kaprálik - Romany Malco (Lonnie), Martin Hronský - Roger Bart (Maurice Tischler), Tatiana Kulíšková - Joanna Gleason (Miriam Harrisová), Matúš Krátky - Michael Ealy (Ezra Clayton), Zuzana Kyzeková - Bre Blair (Lisa), Romana Orlická - April Billingsley (prvá družička), Juraj Predmerský - Edward Edwards (manažér poschodia), Petra Gažíková-Lángová - Weronika Rosati (servírka), René Jankovič - Redfoo (sám seba), Miroslav Trnavský (titulky) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Preklad a dialógy: Matej Krajčovič
Produkcia: Iveta Chmurná
Zvuk: Daniel Lengyel, Milan Kubík
Réžia: Roman Ďuriš
Vyrobilo: Štúdio Daniela pre JOJ Group - 2020

Premiéra: 21.02.2020 (TV JOJ)
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Frajeri vo Vegas / Last Vegas

Poslaťod galaxy007 » Sob 21.3.2015 22:34:12 quicklink

nerád to píšem, ale teším sa na redabing..
galaxy007
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Ned 2.11.2014 16:21:55

Re: Frajeri vo Vegas / Last Vegas

Poslaťod padrick » Sob 21.3.2015 22:55:52 quicklink

Ale, ak by to dabovala JOJka, Douglasa by na 90% daboval Rúfus. Ale priznám sa, že Bučko mi sem nesadol.
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Frajeri vo Vegas / Last Vegas

Poslaťod m09 » Ned 22.3.2015 14:22:23 quicklink

Musím tu nesúhlasiť s viacerými kolegami dabing sa mne osobne páčil.Bučko je v komédiách lepší ako Rúfus ale len v komédiách :D Romančík bol tiež dobrou voľbou bol by som zvedavý na toho Farkaša :) čo mi tu chýba sú vedľajšie postavy veď v rubrike 'nenadabované filmy'bolo 15 postáv a tu sú 4 postavy :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Frajeri vo Vegas / Last Vegas

Poslaťod lubo » Ned 22.3.2015 14:40:18 quicklink

Určite Patrik doplní aj ďalšie postavy, ak nie, tak ich sem doplním ja.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Frajeri vo Vegas / Last Vegas

Poslaťod stevo12 » Ned 22.3.2015 15:04:49 quicklink

Dagmar Sanitrová - Mary Steenburgen (Diana), Martin Zatovič - Romany Malco (Lonnie), Marek Fašiang - Jerry Ferrara (Dean), Peter Krajčovič - Roger Bart (Maurice), Jana Strnisková - Joanna Gleason (Miriam), Rastislav Sokol (titulky)

Ja som bol tiež s dabingom spokojný, až na Romančíka. Nebol síce hrozný, ale veľmi by som tu chcel počuť Slováka. Alebo žeby bol v takom stave, že nechodí do dabingu vôbec? V Hobitovi sa mi zdal jeho hlas rovnaký ako v starších dabingoch, nezdalo sa mi, že má problémy s dabovaním.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Frajeri vo Vegas / Last Vegas

Poslaťod m09 » Ned 22.3.2015 17:07:56 quicklink

stevo12 možno po tom čo sa mu stalo prestaldabovať pre Markízu a v iných televíziách dabuje naozaj len občas možno už nedabuje vôbec.Romančík sa aspoň počúval dobre navrhoval som spojenie Farkaš-De niro ale nesplnilo sa mi to :)ale opakujem na Douglasa v komédiách len Bučko v iných žánroch ako v komédiách jedine Rúfus :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Frajeri vo Vegas / Last Vegas

Poslaťod padrick » Ned 22.3.2015 17:14:48 quicklink

Ospravedlňujem sa, že som to nedoplnil hneď, ale mám teraz dosť povinností. Keď viete ďalšie postavy, napíšte. :)
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Frajeri vo Vegas / Last Vegas

Poslaťod lubo » Ned 22.3.2015 19:33:33 quicklink

Michal Klučka - Michael Ealy (Ezra), Barbora Chlebcová - Bre Blair (Lisa) , Jana Lieskovská - April Billingley (družička), Tomáš Hallon - Stephen Scott Scarpulla (Danny), Jakub Janák - RJ Fattori (mladý Paddy), Marek Suchitra - Aaron Bantum (mladý Archie), Frencien Bauer - Phillip Wampler (mladý Sam), Ľubica Konrádová, Ladislav Konrád, Barbora Žilecká, Martin Vitek, Petra Lángová, Dušan Vaňo, Jakub Ružička

Hlas mladého Billyho som neidentifikoval.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Frajeri vo Vegas / Last Vegas

Poslaťod Wiwan » Pon 23.3.2015 13:38:24 quicklink

stevo12 píše:Dagmar Sanitrová - Mary Steenburgen (Diana), Martin Zatovič - Romany Malco (Lonnie), Marek Fašiang - Jerry Ferrara (Dean), Peter Krajčovič - Roger Bart (Maurice), Jana Strnisková - Joanna Gleason (Miriam), Rastislav Sokol (titulky)

Ja som bol tiež s dabingom spokojný, až na Romančíka. Nebol síce hrozný, ale veľmi by som tu chcel počuť Slováka. Alebo žeby bol v takom stave, že nechodí do dabingu vôbec? V Hobitovi sa mi zdal jeho hlas rovnaký ako v starších dabingoch, nezdalo sa mi, že má problémy s dabovaním.

Ja som bol naopak spokojný práve s Romančíkom,ktorý nemá problém nadabovať hocikoho a každému aj prispôsobí farbu hlasu.
Wiwan
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Ned 22.3.2015 08:38:11

Ďalší

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.
cron