Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 19:02:24

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Krvavé dedičstvo / Le Premier Cercle °

Krvavé dedičstvo / Le Premier Cercle °

Poslaťod PeterSD » Uto 5.5.2015 15:30:24 quicklink

Krvavé dedičstvo.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKíZA

V slovenskom znení: Ivan Romančík - Jean Reno (Milo Malakian), Pavol Plevčík - Gaspard Ulliel (Anton Malakian), Jana Wagnerová - Vahina Giocante (Elodie), Ivan Šandor - Isaac Sharry (Rudy), Martin Kaprálik - Sami Bouajila (inšpektor Saunier), Dušan Szabó - Alberto Gimignani (Emilio), Tibor Vokoun, Jozef Bujdák, Pavel Višňovský, Miroslav Málek, Emília Došeková, Ladislav Konrád, Dušan Vaňo, Štefan Mandžár (titulky + postava) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvukový majster: Juraj Solan
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Mária Peciarová
Preklad a dialógy: Bohumil Gottlieb
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza - 2015

Premiéra: 8.5.2015 na DAJTO


2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Peter Rúfus - Jean Reno (Milo Malakian), Juraj Kemka - Gaspard Ulliel (Anton Malakian), Lenka Prokopová - Vahina Giocante (Elodie), Ján Tréger - Isaac Sharry (Rudy), Martin Kaprálik - Sami Bouajila (inšpektor Saunier), Peter Sklár - Alberto Gimignani (Emilio), Ján Mistrík - Julian Negulesco (Daniel), František Kovár - Franco Trevisi (Frank), Tibor Vokoun, Eva Matejková, Roman Matisko, Ivan Vojtek st., Matúš Krátky, Zuzana Kyzeková, Jaroslav Žvásta, Jozef Domonkoš

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na JOJ Plus - repríza JOJ

Premiéra: 28.1.2016
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Krvavé dedičstvo / Le Premier Cercle

Poslaťod lubo » Pia 29.1.2016 19:30:20 quicklink

Jojkársky dabing:
Peter Rúfus - Jean Reno (Milo Malakian), Juraj Kemka - Gaspard Ulliel (Anton Malakian), Lenka Prokopová - Vahina Giocante (Elodie), Ján Tréger - Isaac Sharry (Rudy), Martin Kaprálik - Sami Bouajila (inšpektor Saunier), Peter Sklár - Alberto Gimignani (Emilio), Ján Mistrík - Julian Negulesco (Daniel), František Kovár - Franco Trevisi (Frank), Tibor Vokoun, Eva Matejková, Roman Matisko, Ivan Vojtek st., Matúš Krátky, Zuzana Kyzeková, Jaroslav Žvásta, Jozef Domonkoš
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Krvavé dedičstvo / Le Premier Cercle

Poslaťod stevo12 » Sob 30.1.2016 19:19:40 quicklink

Keďže som vedel, že dabing nerobí Daniela, očakával som, že sa konečne dočkáme Vajdu na JOJke. Chyba lávky. Strašné.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Krvavé dedičstvo / Le Premier Cercle

Poslaťod lubo » Sob 30.1.2016 19:41:04 quicklink

Dabing robila Daniela, ale Krúpa nebol dostupný.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Krvavé dedičstvo / Le Premier Cercle

Poslaťod stevo12 » Sob 30.1.2016 21:05:47 quicklink

Tak toto si radšej ani nemal písať, len si mi zdvihol tlak. Reklamu som na fb nezachytil, až teraz keď som si prešiel stránku Daniely, našiel som to. Zostávam pri svojom názore - strašné. Pre niekoho opäť výhra, že sa opäť podarilo nevyužiť markizácke spojenie, pre iného ďalší pád slovenského dabingu. Nastala tu situácia ako pri filme Muž na hrane a spojení Predmerský - Harris (pričom Szabó a Vajda boli v obsadení!!!). Keby Kaprálik nebol dostupný, asi by sme na JOJke pravdepodobne dočkali spojenia Miloslav Kráľ - Cage alebo niečoho podobného. STRAŠNÉ. Jediný zázrak, ktorý sa udial pri týchto nezmyselne vzniknutých spojeniach, ktoré musia byť iné ako majú ostatné televízie, sa stal pri filme Machete, inak nikde.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Krvavé dedičstvo / Le Premier Cercle

Poslaťod mato46 » Sob 30.1.2016 23:20:14 quicklink

Ha. Akože sranda. Vajda je na Rena klasika, za seba môžem povedať, že Krúpa sa mi v 22 výstreloch tiež veľmi pozdával a ako-tak dokážem akceptovať aj Romančíka, ktorý bol napr. vo Wasabi super. Ale Peter Rúfus? You kiddin me? :?
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Krvavé dedičstvo / Le Premier Cercle

Poslaťod padrick » Sob 30.1.2016 23:25:37 quicklink

Mne osobne sa Romančík zdá lepší ako Krúpa. :D
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Krvavé dedičstvo / Le Premier Cercle

Poslaťod PeterSD » Ned 31.1.2016 00:28:56 quicklink

Zisťoval som vo firme, ktorá vyrábala dabing, prečo bol obsadený Rúfus. Firma pôvodne chcela Krúpu. No ten má vraj iné aktivity a Jojka si vybrala Rúfusa. A ak si vyberie televízia herca, štúdio ho muselo obsadiť. Rovnaký prípad bol aj pri filme Kúzelníci s Jimmom Carreym. Tam som sa tiež informoval a Markíza chcela Maštalíra, aj keď štúdio chcelo Šimuna. ;)
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Krvavé dedičstvo / Le Premier Cercle

Poslaťod PeterSD » Ned 31.1.2016 01:22:39 quicklink

Bohuzial, viac info nam studio neposkytlo, iba to, ze jojka nariadila Rufusa. Snad to bolo iba tentokrat, ze nemohol Krupa. Mozno nabuduce bude aj Vajda, ktovie.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Krvavé dedičstvo / Le Premier Cercle

Poslaťod PeterSD » Ned 31.1.2016 18:00:15 quicklink

Stevo12:

Príspevok bol presunutý sem:

viewtopic.php?f=131&t=6060&start=90#p16531
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 44 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.