Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 19:59:49

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Partička B. D. / I'm Not There

Partička B. D. / I'm Not There

Poslaťod slavo » Pia 18.2.2011 14:32:21 quicklink

Partička B.D..jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Andrea Kiráľová - Cate Blanchett (Jude), Ondrej Kaprálik - Ben Whishaw (Arthur), Přemysl Boublík - Christian Bale (Jack Rollins), Peter Rúfus - Richard Gere (Billy), Marek Suchitra - Marcus Carl Franklin (Woody), Marek Fašiang - Heath Ledger (Robbie), Lucia Rózsa-Hurajová - Charlotte Gainsbourg (Claire), Matej Landl, Miroslav Trnavský, Daniela Mackovičová, Kamil Kollárik, Andrea Karnasová, Lenka Prokopová, Ivan Letko, Vladimír Černý, Pavol Šajmovič, Dominika Janáková, Nataša Kulíšková, Jeanette Švoňavská, Dušan Vaňo, Tibor Frlajs, Tibor Vokoun, Jozef Kapec

Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Asistentka réžie: Anna Nedelčevová
Produkcia: Nina Mazerová
Preklad a dialógy: Jana Hogh
Zvuk: Vladimír Maroš
Réžia slovenského znenia: Martin Beňuška
Vyrobila: Agentúra EKA pre televíziu JOJ - 2010
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Partička B. D. / I'm Not There / I'm Not There.

Poslaťod lubo » Sob 2.6.2012 14:00:17 quicklink

Ondrej Kaprálik - Ben Whishaw (Arthur)
Lucia Hurajová - Charlotte Gainsbourg (Claire)
Peter Rúfus - Richard Gere (Billy)
Marek Suchitra - Marcus Carl Franklin (Woody)

Teraz som to nepozeral, tak len, čo si pamätám, tieto kombinácie sú 100%, ostatné, by bolo len také triafanie.:) Ale zdá sa mi, že Christiana Balea daboval Přemysl Boublík, ale keďže ho v obsadení nevidím, tak sa mi to naozaj len zdá.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Partička B. D. / I'm Not There / I'm Not There.

Poslaťod slavo » Sob 2.6.2012 21:21:13 quicklink

lubino89 píše:Ondrej Kaprálik - Ben Whishaw (Arthur)
Lucia Hurajová - Charlotte Gainsbourg (Claire)
Peter Rúfus - Richard Gere (Billy)
Marek Suchitra - Marcus Carl Franklin (Woody)

Teraz som to nepozeral, tak len, čo si pamätám, tieto kombinácie sú 100%, ostatné, by bolo len také triafanie.:) Ale zdá sa mi, že Christiana Balea daboval Přemysl Boublík, ale keďže ho v obsadení nevidím, tak sa mi to naozaj len zdá.:)


Budem si to raz musieť pozrieť! :D Je tam dosť zaujímavých hercov.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Partička B. D. / I'm Not There / I'm Not There.

Poslaťod lubo » Ned 3.6.2012 15:10:01 quicklink

Je to zaujímavý film.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Partička B. D. / I'm Not There

Poslaťod PeterSD » Pon 22.7.2019 15:30:58 quicklink

Dabing som nedávno zhliadol na Pluske a nestačil som sa diviť nezmyselný spojeniam, ktoré v tomto filme boli vytvorené. Jedna veľká katastrofa. Známe herečky, ktoré vystupovali v rozhovoroch boli obsadené herečkami z radu zborov, rozloženie zboru od buka do buka, hlavné obsadenie ani nehovorím. Fašiang ako Joker, to je viac, než tragikomické. Divné, že to nikomu nevadilo.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 46 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.