Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 01:28:19

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Magic Mike: Bez nohavíc / Magic Mike

Magic Mike: Bez nohavíc / Magic Mike

Poslaťod lubo » Pon 24.8.2015 10:43:42 quicklink

Magic Mike – Bez nohavíc.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Michal Hallon- Channing Tatum (Mike), Tomáš Horváth - Alex Pettyfer (Adam), Roman Ferienčík - Matthew McConaughey (Dallas), Michaela Drotárová - Cody Horn (Brooke), Daniela Mackovičová - Olivia Munn (Joanna), Přemysl Boublík - Adam Rodriguez (Tito), Miroslava Grožáková - Kate Easton (Liz), Jana Wagnerová - Camryn Grimes (oslávenkyňa), Michal Domonkoš - Matt Bomer (Ken), Marián Labuda ml. - Gabriel Iglesias (Tobias), Juraj Hrčka - Joe Manganiello (Big Dick Richie), Gregor Hološka - Kevin Nash (Tarzan), Petra Lángová, Dušan Vaňo, René Jankovič (titulky) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ v premiére 23.8.2015


* Divácka cena dabingFORUM 2015 - Dabingová hruška roka za najhorší dabing

Súvisí s:
Magic Mike: Bez nohavíc 2
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Magic Mike: Bez nohavíc / Magic Mike

Poslaťod PeterSD » Štv 22.9.2016 12:05:38 quicklink

Doplnené info.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Magic Mike: Bez nohavíc / Magic Mike

Poslaťod Dado » Pia 23.9.2016 18:30:38 quicklink

Je to síce len môj pohľad, no nie som si istý, či je vhodné pridávať do profilu dabingu takéto "ocenenie". Osobne sa mi veľmi nepozdával už ani nápad s vyhlásením najhoršieho dabingu, avšak nenamietal som, keďže som sa na organizácii Diváckej ceny DF nemal možnosť podieľať (hoci nepochybujem o tom, že môj názor by bol ako postoj jedného z najaktívnejších užívateľov DF minimálne vypočutý).

Nie je to kvôli tomu, že by som bol proti kritike dabingu. Veď každý, kto ma tu pozná, by podobné prehlásenie z mojej strany musel považovať za pokrytecké. Naopak, som presvedčený, že konštruktívne hodnotenie slovenského znenia, či už kladné alebo aj vyslovene negatívne, má v profiloch filmov a seriálov jednoznačne miesto. Navyše verím, že niečo podobné musia oceniť aj tvorcovia, pokiaľ oplývajú sebareflexiou a uvedomujú si, že toto fórum je jedným z mála miest na internete, ktoré nezdružuje akýchsi samozvaných odborníkov, podľa ktorých je dabing už vo všeobecnosti zlo a treba ho zrušiť, ale ľudí, ktorí sa o slovenčinu vo svetovej kinematografii zaujímajú a vedia ju skutočne doceniť.

V prípade podobného vyhlasovania cien by sme sa však podľa mňa mali vyhnúť kritickým hodnoteniam, ktoré už predtým odzneli na fóre či na Facebooku a každý ich mohol a stále môže nájsť, a zamerať sa, rovnako ako väčšina podobných ankiet s omnoho dlhšou tradíciou, len na tých najlepších. Dabérov a dabingových tvorcov, ktorí v hlasovaní divákov uspejú, takéto ocenenie ich práce nepochybne poteší. Na druhej strane tých, ktorí neuspeli a nedostali sa ani len do nominácií, snáď podobná divácka cena aspoň trochu motivuje aj bez ďalších negatívnych odoziev, ktorých sa (či už tých na úrovni alebo vyslovene primitívnych) i bez toho nájde viac než dosť.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot], kiko1101 a 39 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.