Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 04:18:25

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Môj bratranec Vinny / My Cousin Vinny °

Môj bratranec Vinny / My Cousin Vinny °

Poslaťod slavo » Sob 19.2.2011 13:12:36 quicklink

Obrázok
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1.DABING - TV MARKÍZA
V slovenskom znení: Peter Rúfus - Joe Pesci (Vinny Gambini), Diana Mórová - Marisa Tomei (Mona Lisa Vito), Ján Tréger a ďalší

Réžia slovenského znenia: Oľga Rúfusová

2.DABING - TV JOJ
V slovenskom znení: František Výrostko - Joe Pesci (Vinny Gambini), Renáta Rundová - Marisa Tomei (Mona Lisa Vito), Vladimír Bartoň - Fred Gwynne (sudca Chamberlain Haller), Daniel Výrostek - Ralph Macchio (Bill Gambini), Boris Srník - Mitchell Whitfield (Stan Rothenstein), Martin Horňák, Radoslav Kuric, Ľubomír Holčík, Juraj Haviar, Zlatica Gillová, Jozef Novotný, Vladimír Rohoň, Ondřej Daniš, Silvia Donová, Svetlana Sarvašová, Barbora Špániková, Richard Sanitra, Michal Ďuriš, Mikuláš Onufrák, Rastislav Zelina, Peter Olah, Peter Budkovský

Preklad: Ľubica Kosorinská
Redaktorka: Ivana Urbanová
Zvukový majster: Viliam Szirmai
Dialógy a réžia slovenského znenia: Michal Spišák
Vyrobil: Record, s.r.o. pre televíziu JOJ
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Môj bratranec Vinny / My Cousin Vinny

Poslaťod anderson » Pon 7.1.2013 09:10:27 quicklink

Existuje aj dabing pre Markízu v réžii Oľgy Rúfusovej.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Môj bratranec Vinny / My Cousin Vinny

Poslaťod stacey » Štv 26.6.2014 15:04:22 quicklink

V markízackom dabingu daboval Pesciho Peter Rúfus a Tomei Diana Mórová. Jedného z chalanov daboval Tréger, ale ktorého netuším.
stacey
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 26.6.2014 14:53:07

Re: Môj bratranec Vinny / My Cousin Vinny °

Poslaťod anderson » Pia 20.1.2023 00:52:58 quicklink

Rád by som sa spýtal či tu je niekto, kto vlastní autentickú nahrávku z JOJ aj s kompletnými titulkami. V mojej nahrávke totiž o JOJ nie je ani zmienka a toto "Vyrobil: Record, s.r.o. pre televíziu JOJ" tam vôbec nikde nezaznie. Skôr som pojal podozrenie, že by mohlo ísť o ďalší LUNA dabing. Mimochodom v tomto údajnom JOJ dabingu číta titulky Radoslav Kuric, ak ma sluch neklame.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.