Aktuálny čas je Ned 8.12.2019 15:38:59

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 2700! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Prvotný strach / Primal Fear

Prvotný strach / Primal Fear

Poslaťod ferofiha » Štv 7.1.2016 15:51:02

prvotny-strach.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Peter Rúfus - Richard Gere (Martin Vail), Andrej Bičan - Edward Norton (Aaron / Roy), Ľudmila Mandžárová - Frances McDormand (Dr. Molly Arringtonová), Helena Geregová - (sudkyňa Miriam Shoatová), Dušan Jamrich - Terry O'Quinn (Bud Yancy), Elena Podzámska - Laura Linney (Janet Venableová), Anton Vaculík - John Mahoney (Shaughnessy), Marián Miezga - André Braugher (Tommy Goodman), Martin Kaprálik - Steven Bauer (Joey Pinero), Ľubica Trégerová - Maura Tierney (Naomi Chanceová), Filip Tůma - John Seda (Alex), Marián Lipták, Patrik Minár

Produkcia: Alexander Lazový
Asistentka réžie: Hana Sokolíková
Zvuk: Juraj Solan
Preklad a dialógy: Milan Šebo
Dramaturgia: Eva Vanková
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Vyrobilo: Štúdio Lenox pre televíziu Markíza

Premiéra: ??.??.???? (TV Markíza) | 13.11.2019 (RTVS)
Cement je už na ceste.
Obrázok užívateľa
ferofiha

Re: Prvotný strach / Primal Fear

Poslaťod ladno » Str 13.1.2016 18:43:19

Elena Podzámska - Laura Linney (Janet Venable), Anton Vaculík - John Mahoney (Shaughnessy), Marián Miezga - André Braugher (Goodman), Martin Kaprálik - Steven Bauer (Joey Pinero), Ľubica Trégerová - Maura Tierney (Naomi Chance), Filip Tůma - John Seda (Alex), Marián Lipták, Patrik Minár

Réžia: Štefan Mandžár

Viacerých som nespoznal, ale aspoň týchto by sa zišlo doplniť. A k samotnému dabingu - bol pripravený skutočne perfektne, skvelá práca, všetky hlasy sedeli výborne. Obzvlášť ma ale prekvapil Andrej Bičan, ktorý Edwarda Nortona nedaboval neuveriteľne skvele a bol výborne zvolený do tejto postavy.
ladno
100+

Poslaťod ferofiha » Str 13.1.2016 21:55:45

Ďakujem, doplnil som. Tommy sa mi zdal ako Miezga, ale strašne spotvorený. Neviem, prečo to tak daboval. :)
Andrej Bičan bol výborný. Škoda, že nedabuje viac.
Cement je už na ceste.
Obrázok užívateľa
ferofiha

Poslaťod Dado » Štv 14.11.2019 13:36:53

Sledoval niekto včera film na Jednotke? Podobne, ako nedávno v prípade A.I. Umelá inteligencia, mala mať RTVS zakúpené práva aj na tento dabing, takže ak ho včera skutočne použila, mohli by byť konečne k dispozícii kompletné informácie o ňom.
Dado
Moderátor

Poslaťod dementus996 » Štv 14.11.2019 17:19:39

Dado píše:Sledoval niekto včera film na Jednotke? Podobne, ako nedávno v prípade A.I. Umelá inteligencia, mala mať RTVS zakúpené práva aj na tento dabing, takže ak ho včera skutočne použila, mohli by byť konečne k dispozícii kompletné informácie o ňom.

Sledoval som to včera

Produkcia: Alexander Lazový
Asistentka réžie: Hana Sokolíková
Zvuk: Juraj Solan
Preklad a dialógy: Milan Šebo
Dramaturgia: Eva Vanková
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Slovenské znenie pre televíziu Markíza vyrobilo štúdio Lenox
dementus996

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.