Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:43:08

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

48 hodín / 48 Hrs.

48 hodín / 48 Hrs.

Poslaťod mato46 » Štv 24.3.2016 10:08:50 quicklink

48 hodín.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V slovenskom znení: Ján Kroner - Nick Nolte (Jack Cates), Martin Kaprálik - Eddie Murphy (Reggie Hammond), Andrea Karnasová - Annette O'Toole (Elaine), Marek Majeský - James Remar (Albert Ganz), Alfréd Aczel - Sonny Landham (Billy Bear), Štefan Kožka - Brion James (Ben Kehoe), Juraj Predmerský - Jonathan Banks (Algren), Ivan Šandor - David Patrick Kelly (Luther), Vanda Růžičková - Olivia Brown (unesená Rosalie), Jozef Šimonovič - Frank McRae (Haden), Helena Geregová - Margot Rose (Casey), Peter Aczel, Katarína Brychtová, Pavol Šajmovič, Ľubica Konrádová, František Desset a ďalší.

Preklad: Zuzana Slivková
Dialógy: Marína Juríčková
Vedúci výrobného štábu: Pavel Mráz
Asistentka réžie: Marica Mináriková
Zvukový majster: Igor Karas
Réžia slovenského znenia: Ivo Tomeček
Vyrobilo: Štúdio ATTACK pre Slovenskú televíziu - 2004

Súvisí s: Ďalších 48 hodín
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: 48 hodín / 48 Hrs.

Poslaťod anderson » Štv 24.3.2016 19:14:02 quicklink

Dalej tam bol pocut aj František Desset. A dopln prosim odkaz na suvisiaci film.
----------------------------------------------------------------------------------------------
S najväcsou pravdepodobnostou islo zakazkovy dabing pre STV z dob rybnickovskej ery. Po technickej stranke bol vsak tento dabing totalne odflaknuty. Zle nadabovane zbory, mizerny mix povodneho ruchoveho pasu a dabingovej stopy. Co ma prekvapilo bolo dodrzanie Stefana Kozku v markizackom dabingu. Co ma sklamalo bol Kapralik, ktory skratka na Murphyho nesedel a keby obsadili Topolskeho, bola by ustredna dvojica dokonala, nakolko Kroner sedel perfektne a potvrdilo sa mi tak nevhodne obsadenie Romancika v pokracovani. Som inak zvedavy ci STV bude niekedy vysielat aj dvojku a aky dabing pripadne nasadia. A uz uplne nechapem preco Markiza vysiela jednotku s mizernym ceskym VHS dabingom, ked existuje tento slovensky. Aj ked dokonaly bohuzial nie je a oproti dabingu ČT, ktory je podla mna najluxusnejsi, ma strasne mizerne dialogy a zabija väcsinu hlašok.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: 48 hodín / 48 Hrs.

Poslaťod Mariuss » Uto 12.12.2023 15:54:54 quicklink

Doplnení tvorcovia dabingu.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 36 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.