Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 04:17:20

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Ladíme! / Pitch Perfect

Ladíme! / Pitch Perfect

Poslaťod PeterSD » Str 13.4.2016 16:19:44 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Michaela Drotárová - Anna Kendrick (Beca), Michal Domonkoš - Skylar Astin (Jesse), Daniela Grečnerová - Rebel Wilson (tučná Amy), Lukáš Frlajs - Adam DeVine (Bumper), Romana Orlická - Anna Camp (Aubrey), Patrícia Willantová - Brittany Snow (Chloe), Miroslava Belancová - Alexis Knapp (Stacie), Andrea Gábrišová - Ester Dean (Cynthia Roseová), Zuzana Šťastná - Hana Mae Lee (Lilly), Tomáš Hallon - Ben Platt (Benji), Vladislav Plevčík - Utkarsh Ambudkar (Donald), Michal Hallon - Michael Viruet (Unicycle) + Cameron Deane Stewart (Tom), Ján Tréger - John Michael Higgins (John), Andrea Karnasová - Elizabeth Banks (Gail), Dárius Koči - Freddie Stroma (Luke), Martin Vitek - John Benjamin Hickey (Dr. Mitchell), Jakub Janák - Christopher Mintz-Plasse (Tommy), Michal Dutka - Jacob Wysocki (Justin), Miroslava Grožáková - Katrina Despain (dievča v kampuse), Jozef Domonkoš, René Jankovič, Dominika Žiaranová, Rastislav Sokol (titulky) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvukový majster: Igor Karas
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Ľubica Rajčany
Preklad a dialógy: Miroslava Brezovská
Dramaturgia: Darina Hlúchová
Réžia slovenského znenia: Martin Beňuška
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre Televíziu Markíza

Premiéra: 27.3.2016
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Ladíme! / Pitch Perfect

Poslaťod PeterSD » Str 13.4.2016 16:25:44 quicklink

Bohužiaľ, je to nie veľmi vydarený dabing. Odradil ma už iba začiatok, no premohol som sa, aby som zbytočne nekrivdil. Ale dojem, ktorý som mal na začiatku filmu sa vôbec nezmenil. Zlá kombinácia hlasov a nie veľmi uspokojivé výkony niektorých hercov sprevádzali tento dabing po celý čas. Tento experiment sa nevydaril. :(
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 42 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.