Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 12:14:47

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Pozdravy zo spermobanky / Delivery Man

Pozdravy zo spermobanky / Delivery Man

Poslaťod Dado » Ned 5.6.2016 16:32:40 quicklink

Pozdravy-zo-spermobanky-SK-DF.png
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Vladimír Kobielský - Vince Vaughn (David), Martin Kaprálik - Chris Pratt (Brett), Andrea Karnasová - Cobie Smulders (Emma), Pavel Višňovský - Andrzej Blumenfeld (Mikolaj), Tomáš Horváth - Simon Delaney (Victor), Peter Krajčovič - Bobby Moynihan (Aleksy), Roman Ferienčík - Adam Chanler-Berat (Viggo), Miroslava Belancová - Britt Robertson (Kristen), Ivan Šandor - Jack Reynor (Josh), Michal Klučka, Ondrej Kaprálik, Zuzana Kyzeková, Helena Geregová, Michal Domonkoš, Roman Matisko, Kamil Kollárik, Michaela Drotárová, Ján Tréger, René Jankovič, Miroslav Trnavský, Rastislav Sokol, Lucia Vráblicová, Jozef Benedik, Ľubica Konrádová, Ladislav Konrád a ďalší

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvukový majster: Igor Karas
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Miroslava Belancová
Preklad a dialógy: Elena Grohová
Dramaturgia: Darina Hlúchová
Réžia slovenského znenia: Jozef Holec
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza

Premiéra: 4.6.2016 (TV Markíza)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Pozdravy zo spermobanky / Delivery Man

Poslaťod PeterSD » Ned 5.6.2016 18:17:40 quicklink

Bohužiaľ, tento dabing bol veľmi zlý. Vlado Kobielský bol veľmi zlá voľba, čo bolo zarážajúce, bolo obsadenie Heleny Geregovej na mladú cca 20 ročnú černošku a Drotárovej na malého cca 6 ročného chlapca. Ostatné veci je zbytočne komentovať.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Pozdravy zo spermobanky / Delivery Man

Poslaťod Dado » Ned 5.6.2016 18:48:53 quicklink

Keď tá mladá černoška prehovorila hlasom Heleny Geregovej, tak som si to musel pretočiť, pretože som neveril vlastným ušiam. :lol: Každopádne dabingu je naozaj veľká škoda, osobne mi je to ľúto o to viac, že Delivery Man je pre mňa najlepší film s Vaughnom v hlavnej úlohe (hoci konkurencia nie je príliš veľká) za posledných 10 rokov.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Pozdravy zo spermobanky / Delivery Man

Poslaťod Jack2410 » Ned 5.6.2016 19:01:02 quicklink

Tento dabing bol pre mňa asi najväčšie sklamanie tohto roka. Na film som sa nesmierne tešil a už len obsadenie Vlada Kobielského mi ho natoľko znechutilo, že som prepol po pár minútach. Zaujímalo by ma, kto toto sklamanie vyprodukoval...rovnako ako Nákaza by to chcelo vytvorenie 2. dabingu.
Jack2410
100+
 
Príspevky: 197
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Pozdravy zo spermobanky / Delivery Man

Poslaťod PeterSD » Sob 24.4.2021 13:17:53 quicklink

Téma doplnená.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 35 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.