Aktuálny čas je Uto 16.4.2024 10:24:56

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Osamelý jazdec / The Lone Ranger

Osamelý jazdec / The Lone Ranger

Poslaťod Dado » Pon 6.6.2016 00:19:30 quicklink

Osamelý jazdec.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Stanislav Král - Johnny Depp (Tonto), Vladimír Kobielský - Armie Hammer (John Reid / Osamelý jazdec), Vladimír Hajdu - William Fichtner (Butch Cavendish), Ivan Romančík - Tom Wilkinson (Latham Cole), Petra Vajdová - Ruth Wilson (Rebecca Reidová), Andrea Karnasová - Helena Bonham Carter (Red Harringtonová), Peter Krajčovič - James Badge Dale (Dan Reid), Viktor Vrbiar - Bryant Prince (Danny), Martin Kaprálik - Barry Pepper (kapitán Jay Fuller), Juraj Predmerský - Saginaw Grant (náčelník Veľký medveď), Jozef Domonkoš, Roman Ferienčík, Ladislav Konrád, Ľubica Konrádová, Tibor Vokoun, Ján Tréger (titulky) a ďalší

Réžia slovenského znenia: Stanislav Král

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ v premiére 5. 6. 2016
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Osamelý jazdec / The Lone Ranger

Poslaťod PeterSD » Pon 6.6.2016 02:48:14 quicklink

Tak na tento film som bol veľmi zvedavý, ale ... musím povedať, že obsadenie je kostrbaté. Nedá sa povedať že je skvelé, ale ani to, že je úplne zlé. Za mňa bol skvelo obsadený Stanislav Král, Vlado Kobielský, Petra Vajdová, Roman Ferienčík (ten podal aj skvelý výkon), Ivan Romančík (trochu sa mi na ňom nepáčilo, že išiel do veľmi nízkej polohy). Ani Viktor Vrbiar nebol zlý. Toto sú zároveň jediné plusy tohto dabingu. Zvyšok bol taký, aký bol. Z veľkej časti pôsobil rušivým dojmom zbor. A to Konrád, Vokoun, Domonkoš. Bolo ich počuť úplne všade. A nakoniec, réžia. Tá bola trošku kostrbatá. Dabing je podľa všetkého z produkcie YES Production.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Osamelý jazdec / The Lone Ranger

Poslaťod m09 » Pon 6.6.2016 07:38:08 quicklink

Práve tu som na rozdiel od kolegu s obsadením postáv veľmi spokojný zvlášť hlavných postáv. V čom musím ale s kolegom súhlasiť sú veci spomenuté o zbore réžii dabingu zvuku a podobne tam to pokrivkávalo.
Nebol to nejak super dabing ale ani zlý dabing taký zvláštny dabing ktorý nič nepokazil ale ani nevylepšil. :)
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Osamelý jazdec / The Lone Ranger

Poslaťod anderson » Pon 6.6.2016 09:24:01 quicklink

Ja som najmä rád, že Deppa dabuje Král a nie Szabó. :lol:
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Osamelý jazdec / The Lone Ranger

Poslaťod padrick » Pon 6.6.2016 14:36:01 quicklink

anderson píše:Ja som najmä rád, že Deppa dabuje Král a nie Szabó. :lol:


Ako som sa zmienil už dávnejšie, mne osobne sadol na postavu Jacka Sparowa lepšie Dušan Szabó. Aj v Čokoláde mi Szabó sedel bez problémov. Uznávam, Král je lepší, ale Szabó to tiež vie. :D
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.