Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 21:38:46

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Čeľuste 3D / Shark Night 3D

Čeľuste 3D / Shark Night 3D

Poslaťod PeterSD » Ned 21.8.2016 01:21:48 quicklink

CELUSTE-3D-2011.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V slovenskom znení: Michaela Drotárová - Sara Paxton (Sara), Boris Al-Khalagi - Dustin Milligan (Nick), Přemysl Boublík - Chris Carmack (Dennis), Daniela Mackovičová - Katharine McPhee (Beth), Roman Ferienčík - Joel David Moore (Gordon), Dušan Szabó - Donal Logue (šerif Sabin), Igor Krempaský - Joshua Leonard (Red), Lukáš Dóza - Sinqua Walls (Malik), Vanda Růžičková - Alyssa Diaz (Maya), Matúš Krátky - Chris Zylka (Blake), Ján Tréger (titulky a iné) a ďalší.

Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre Televíziu Markíza

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV MARKíZA


Premiéra: 20.8.2016
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Čeľuste 3D / Shark Night 3D

Poslaťod PeterSD » Ned 21.8.2016 01:27:40 quicklink

Keďže som fanúšikov žralokov, určite ma potešilo, že som sa dočkal aj slovenského dabingu k tomuto filmu, ktorý dopadol ako tak. Vadila mi akurát Drotárová a Boublík. Szabó mi nevadil, ale nebolo by zlé, ak by bol Sklár. Bolo to asi robené v čase výroby TMNT 2014, nakoľko je tam obsadený Al-Khalagi a Dóza. Trošku sa mi to zlievalo z Korytnačkami. Ale to je už malá chyba markízy pretože oba filmy odvysielala za sebou.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 40 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.