Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 01:44:45

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Pištoľníčky / Bad Girls °

Pištoľníčky / Bad Girls °

Poslaťod Hurvino » Pia 25.2.2011 10:31:08 quicklink

pistolnicky.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Tatiana Radeva - Madeleine Stowe (Cody Zamorová), Ľubica Trégerová - Mary Stuart Masterson (Anita Crownová), Ľudmila Mandžárová - Andie MacDowell (Eileen Spenserová), Elena Podzámska - Drew Barrymore (Lilly Laronette), Ivo Gogál - James Russo (Kid Jarrett), Maroš Kramár - James LeGros (Billy Tucker), Anton Vaculík - Robert Loggia (Frank Jarrett), Dušan Szabó - Dermot Mulroney (Josh McCoy), Peter Aczel, Miroslav Trnavský, Alfréd Aczel, Ján Greššo, Roman Fratrič, Jozef Švoňavský, Bronislav Križan, Anna Šulajová, Martin Mňahončák, Ján Venéni, René Jankovič, Emília Došeková a iní

Produkcia: Alexander Lazový
Asistentka réžie: Hana Sokolíková
Zvuk: Róbert Barčák
Preklad: Ivan Hudec
Dialógy: Magda Rúfusová
Dramaturgia: Soňa Ronajová
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Pripravil: LENOX pre televíziu Markíza - 2002

2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Bibiana Ondrejková - Madeleine Stowe (Cody Zamorová), Lucia Rózsa-Hurajová - Mary Stuart Masterson (Anita Crownová), Zuzana Kapráliková - Andie MacDowell (Eileen Spenserová), Tatiana Pauhofová - Drew Barrymore (Lilly Laronette), Michal Hudák - James Russo (Kid Jarrett), Vladimír Kobielský - James LeGros (Billy Tucker), Ivan Romančík - Robert Loggia (Frank Jarrett), Juraj Hrčka - Dermot Mulroney (Josh McCoy), Igor Krempaský, Jozef Benedik, Dušan Vaňo, Ladislav Konrád, Roman Fratrič, Jakub Ružička, Gregor Hološka, Emília Došeková, Peter Kollárik (titulky / viaceré postavy) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ a JOJ Plus
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Pištoľníčky / Bad Girls

Poslaťod Hurvino » Ned 4.9.2011 15:02:14 quicklink

Přepnul jsem na 5 minut na JOJ a zdá se, že je to nový dabing. Netroufám odhadnout, ale Robert Loggia (Frank Jarrett) je určitě Romančík a Andie MacDowell určitě není Mandžárová.
Sepište to pak někdo, prosím.
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Pištoľníčky / Bad Girls

Poslaťod slavo » Ned 4.9.2011 15:03:56 quicklink

Hurvino píše:Přepnul jsem na 5 minut na JOJ a zdá se, že je to nový dabing. Netroufám odhadnout, ale Robert Loggia (Frank Jarrett) je určitě Romančík a Andie MacDowell určitě není Mandžárová.
Sepište to pak někdo, prosím.


Zatiaľ som doplnil tie základné postavy, nikoho iného som nepočul, prepol som po Tvojom upozornení.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Pištoľníčky / Bad Girls °

Poslaťod Mariuss » Uto 17.10.2023 00:30:49 quicklink

Premiéra 1. dabingu pravdepodobne 16.03.2002 (sobota) o 21:45 na Markíze.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 42 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.