Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 09:28:47

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Dom Hemingway / Dom Hemingway

Dom Hemingway / Dom Hemingway

Poslaťod Dado » Sob 1.10.2016 21:00:36 quicklink

Dom Hemingway.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Ivan Šandor - Jude Law (Dom Hemingway), Pavel Višňovský - Richard E. Grant (Dickie Black), Peter Kočiš - Demián Bichir (pán Fontaine), Lenka Prokopová - Emilia Clarke (Evelyn), Roman Ferienčík - Jumayn Hunter (Lestor), Lucia Hurajová - Madalina Diana Ghenea (Paolina), Andrea Somorovská - Kerry Condon (Melody), Martin Kaprálik - Nathan Stewart-Jarrett (Hugh), Ivan Gogál - Richard Graham (dozorca vo väzení), Tibor Frlajs, Ján Greššo, Ján Mistrík, Ján Tréger, Tibor Vokoun a ďalší

Vyrobilo: Štúdio Daniela pre televíziu JOJ - 2016

Premiéra: 30. 9. 2016 (TV JOJ)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Dom Hemingway / Dom Hemingway

Poslaťod lubo » Str 5.10.2016 19:41:42 quicklink

Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Dom Hemingway / Dom Hemingway

Poslaťod Dado » Pia 7.10.2016 22:32:50 quicklink

Vďaka za doplnenie. :) Priznám sa, že Lenku Prokopovú som tu vôbec nespoznal. Pritom bola jeným z mojich tipov na slovenský hlas Emilie Clarke, keď som sa dávnejšie pokúšal spísať svoj návrh na dabing Game of Thrones. Na základe tohto dabingu by som však nad ňou vôbec neuvažoval ako nad potenciálnou dabérkou spomínanej herečky v ďalších filmoch. Jej hlas poznám ako veľmi príjemný, priam uchu lahodiaci, čo sú pre dabing Emilie priam ideálne parametre, avšak v tomto prípade mi jej dabingový výkon prišiel akýsi nevýrazný, akoby unavený, a to aj keď beriem do úvahy charakter danej roly. V kombinácii s hlasom Ivana Šandora v hlavnej úlohe (ktorý bol ako Jude Law samozrejme skvelý a túto postavu si musel užiť :D) by som bez znalostí deja a vizuálneho vnemu navyše tipoval, že ich postavy sú skôr rovesníkmi, než otcom a dcérou.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 59 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.