Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 04:04:54

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Oblivion: Nevedomí / Oblivion

Oblivion: Nevedomí / Oblivion

Poslaťod stevo12 » Str 1.2.2017 19:39:11 quicklink

nevedomi-sk-poster.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV Markíza

V slovenskom znení: Stanislav Král - Tom Cruise (Jack), Ivan Gogál - Morgan Freeman (Beech), Lívia Bielovič - Andrea Riseborough (Vika), Tatiana Kulíšková - Melissa Leo (Sally), Kristína Turjanová - Olga Kurylenko (Julia), Martin Vitek - Nikolaj Coster-Waldau (seržant Sykes), Tibor Vokoun, Štefan Mandžár (komentáre), Ján Tréger (titulky) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Vyrobené pre TV Markíza 2017.

Premiéra: 29.1.2017

2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Stanislav Král - Tom Cruise (Jack), Ivan Gogál - Morgan Freeman (Beech), Petra Vajdová - Andrea Riseborough (Vika), Ľudmila Mandžárová - Melissa Leo (Sally), Barbora Chlebcová - Olga Kurylenko (Julia), Martin Kaprálik - Nikolaj Coster-Waldau (seržant Sykes) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Vyrobené pre TV JOJ - premiéra 26.3.2020 JOJ Plus.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Oblivion: Nevedomí / Oblivion

Poslaťod PeterSD » Str 1.2.2017 19:56:40 quicklink

Doplnenie zvyšného obsadenia:

Lívia Bielovič - Andrea Riseborough (Vika), Tatiana Kulíšková - Melissa Leo (Sally), Kristína Turjanová - Olga Kurylenko (Julia), Martin Vitek - Nikolaj Coster-Waldau (seržant Sykes), Tibor Vokoun, Štefan Mandžár (komentáre)

Dabing chválim, bol veľmi dobrý. Stano podal skvelý výkon. Vadila mi akurát Bielovč. Tá mi nesedela, skôr by som uvítal Juditu Bilú. Zvuk bol skvelý. Pán zvukár si dal záležať. Je to už veľmi dávno, keď som si takto vychutnal dabing aj po zvukovej stránke, ako v tomto prípade. Spolu so Strážcami Galaxie by som zaradil tento dabing medzi dabingy roka, čo sa týka zvukovej stránky. Škoda tej Bielovič.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Oblivion: Nevedomí / Oblivion

Poslaťod Jakub55 » Štv 12.3.2020 17:40:08 quicklink

Zrovna som pozrel žeto má ísť na JOJ Plus a TV JOJ tak som zvedavý jaký dabing tam bude samozrejme že slovenský :D :D :D :D . Ale či bude nový dabing. A dúfam že Olgu Kurylenko bude dabovať Barbora Chlebcová. Tá je neskutočne skvelá na ňu.
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Oblivion: Nevedomí / Oblivion

Poslaťod PeterSD » Pon 23.3.2020 16:00:00 quicklink

Vyzerá to, že JOJka bude mať lepší dabing?
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Oblivion: Nevedomí / Oblivion

Poslaťod Jakub55 » Pon 23.3.2020 16:07:36 quicklink

Tak to je paráda Barbora Chlebcová ty bláááááho :o :o :o :o . To som teda trafil parádne ;) ;) ;) ;) :D :D :D :D .
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 33 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.