Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 18:26:25

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Moja tučná grécka svadba 2 / My Big Fat Greek Wedding 2

Moja tučná grécka svadba 2 / My Big Fat Greek Wedding 2

Poslaťod stevo12 » Ned 12.2.2017 00:00:36 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Zuzana Fialová - Nia Vardalos (Toula), Peter Sklár - John Corbett (Ian), Ivan Romančík - Michael Constantine (Gus), Zuzana Kronerová - Lainie Kazan (Maria), Tatiana Radeva - Andrea Martin (teta Voula), Gabriela Dzuríková - Gia Carides (Nikki), Martin Kaprálik - Joey Fatone (Angelo), Miroslava Grožáková - Elena Kampouris (Paris), Dávid Hartl - Alex Wolff (Bennett), Marián Miezga - Louis Mandylor (Nick), Soňa Ulická - Bess Meisler (Mana-Yiayia), František Kovár - Bruce Gray (Rodney Miller), Helena Geregová - Fiona Reid (Harriet Millerová), Matej Landl - Ian Gomez (Mike), Boris Farkaš - Gerry Mendicino (strýko Taki), Štefan Kožka - Mark Margolis (Panos), Ian Gomez - Ian Gomez (Mike), Peter Krajčovič - Rob Riggle (zástupca univerzity), René Jankovič - Theodore Paraskevopoulos (kňaz), Ivan Šandor - John Stamos (George), Lenka Košická - Rita Wilson (Anna), Lucia Vráblicová, Oľga Šalagová, Alfréd Swan, Ladislav Konrád, Ján Tréger (titulky) a ďalší.

Zvukový majster: Atilla Fischer
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Miroslava Belancová
Preklad: Anna Martin
Dialógy: Linda Zemánková
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slov. znenia: Anna Cicmanová
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre TV Markíza.

Súvisí s: Moja tučná grécka svadba

Premiéra: 11.2.2017
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Moja tučná grécka svadba 2 / My Big Fat Greek Wedding 2

Poslaťod stevo12 » Ned 12.2.2017 00:12:10 quicklink

Neskutočné, absolútne neskutočné :D :D . Zámerne som si dnes doobeda pozrel prvú časť, ale toto som nečakal ani v najtajnejších snoch. Zachovaní Fialová, Sklár, Kronerová, Dzuríková, Kaprálik, Miezga, Kovár, Geregová, Landl a Farkaš. Zmena jedine u Gusa a u Vouly, ktorú myslím predtým dabovala Sanitrová. Mimochodom doteraz som si myslel, že Kronerová a Fialová pre Markízu nedabujú. Po čudesných mutantoch typu Rúfus - Neeson, Romančík - Douglas na JOJke, či zajtrajšie čudo Krajčovič - Banderas na Jednotke mám chuť vyhlásiť niečo typu "niet nad Markízu".
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Moja tučná grécka svadba 2 / My Big Fat Greek Wedding 2

Poslaťod Jack2410 » Ned 12.2.2017 00:33:52 quicklink

Predbehol si ma...och :-D ale hlavné je, že to tu je :-) na csfd nájdeš (výnimočne) aj slovenský poster k filmu :-) a inak obsadenie bolo naozaj skvelé...a bol som riadne prekvapený, že zavolali všetkých tých hercov, keďže mnohých už roky nebolo počuť v dabingoch od markízy :-) a inak... Podľa tunajšieho profilu prvého dielu, aj tam dabovala Voulu Radeva :-) takže fakt to bol špičkový dabing a to nielen po stránke obsadenia ale aj prekladu...rozhodne by som ho odporúčil na divácku cenu DF
Jack2410
100+
 
Príspevky: 198
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Moja tučná grécka svadba 2 / My Big Fat Greek Wedding 2

Poslaťod lubo » Ned 12.2.2017 12:06:11 quicklink

Ešte som nevidel, ale mal som už radosť z ukážky, ktorú som dal do komentárov pri prvej časti. Teším sa na to, ale ja by som sa až tak neradoval z toho, že zrazu tí dabéri robia pre Markízu, myslím si, že išlo iba o zachovanie kontinuity s prvou časťou, tak sa Markíza posnažila a zohnala všetkých dostupných potrebných dabérov, ale nemyslím si, že teraz budeme zrazu počuť na Markíze častejšie Fialovú, Miezgu, Kronerovú a ďalších. Kiežby som sa mýlil. :?
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Moja tučná grécka svadba 2 / My Big Fat Greek Wedding 2

Poslaťod Wiwan » Ned 12.2.2017 12:19:40 quicklink

Števo12,prečo mutanti?...Rúfus a Romančík dabovali dobre,ale s tým Krajčovičom na Banderasa súhlasím,tam mal byť Szabó,alebo Majeský.
Wiwan
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Ned 22.3.2015 08:38:11

Re: Moja tučná grécka svadba 2 / My Big Fat Greek Wedding 2

Poslaťod stevo12 » Ned 12.2.2017 12:26:19 quicklink

Heh, tak tú Radevu som nejak prehliadol :D . No neviem, ale takýto systém, ak sa to teda tak deje, že kvôli kontinuite Fialová a Kronerová prídu, ale kvôli Angeline alebo Whoopi Goldberg nie, mi nepríde príliš normálny. Alebo žeby ich ani nevolali lebo sa neoplatí?
Neznášam ak má herec dvoch výborne sediacich slovenských dabérov a nejaké inovatívne štúdio vymyslí niečo nové. Načo je to dobré?
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Moja tučná grécka svadba 2 / My Big Fat Greek Wedding 2

Poslaťod PeterSD » Ned 12.2.2017 17:19:30 quicklink

Doplnenie:

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvukový majster: Atilla Fischer
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Miroslava Belancová
Preklad: Anna Martin
Dialógy: Linda Zemánková
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slovenského znenia: Anna Cicmanová
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice

Excelentný dabing a som rád, že sa pani Cicmanová vrátila a ukázala, ako by mal vyzerať kvalitný dabing v Markíze.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Moja tučná grécka svadba 2 / My Big Fat Greek Wedding 2

Poslaťod Dado » Štv 16.2.2017 12:58:10 quicklink

Trochu oneskorene, ale predsa mi to nedá nezareagovať na tento dabing, keďže už predtým som v téme k prvému dielu vyjadril zvedavosť nad tým, ako toto pokračovanie dopadne. A pokiaľ nie je človek zarytým utopistom, tak musí uznať že lepšie to už snáď ani dopadnúť nemohlo. Asi nie je trúfalé prehlásiť, že tu máme horúceho kandidáta na najlepší dabing filmu v Diváckej cene DF.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 42 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.