Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 01:35:41

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Londýn v plameňoch / London Has Fallen

Londýn v plameňoch / London Has Fallen

Poslaťod Dado » Str 12.4.2017 22:36:06 quicklink

Londýn-v-plameňoch-SK-POSTER-DF.png
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Martin Mňahončák - Gerard Butler (Mike Banning), Martin Kaprálik - Aaron Eckhart (prezident Benjamin Asher), Helena Geregová - Angela Bassett (Lynne Jacobsová), Ivan Gogál - Morgan Freeman (viceprezident Allan Trumbull), Lucia Vráblicová - Melissa Leo (Ruth McMillanová), Tibor Vokoun - Robert Forster (generál Edward Clegg), Miroslav Trnavský - Sean O'Bryan (Ray Monroe), Elena Podzámska - Radha Mitchell (Leah Banningová), Juraj Predmerský - Jackie Earle Haley (Mason), Barbara Kelíšková - Charlotte Riley (Jacquelin Marshallová), Pavol Plevčík - Mehdi Dehbi (Sultan Mansoor), Martin Hronský - Colin Salmon (Kevin Hazard), Pavel Višňovský - Alon Aboutboul (Aamir Barkawi), Marek Majeský - Waleed Zuaiter (Kamran Barkawi), Tatiana Kulíšková - Penny Downie (Rose Kenterová), Ján Tréger - Patrick Kennedy (John Lancaster + titulky), Ladislav Konrád - Nigel Whitmey (Robert Bowman), Petra Gažíková-Lángová - Nancy Baldwin (Agnes Brucknerová), Ján Greššo - Guy Williams (premiér Leighton Clarkson), Dušan Vaňo - Tsuwayuki Saotome (Tsutomu Nakushima), Andrej Anderko, Jozef Benedik, Miroslav Málek a ďalší

Zvuk: Alexander Žibritovský
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Ľubica Rajčany
Preklad a dialógy: Ján Lipovský
Dramaturgia: Daniel Uherek
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza - 2017

Premiéra: 8. 4. 2017 (TV Markíza)

Súvisí s:
Pád Bieleho domu, Pád anjela
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Londýn v plameňoch / London Has Fallen

Poslaťod PeterSD » Ned 16.4.2017 10:06:14 quicklink

Takže réžiu mal na starosti nakoniec pán Mandžár. Dnes som dostal overené info zo štúdia.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Londýn v plameňoch / London Has Fallen

Poslaťod Jack2410 » Ned 16.4.2017 17:27:24 quicklink

Mňahončák - Butler je pre mňa dokonalé spojenie :) fakt sa mi to páčilo, že použili práve jeho...kiežby ho častejšie obsadzovali na Gerarda :)
Jack2410
100+
 
Príspevky: 198
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Londýn v plameňoch / London Has Fallen

Poslaťod m09 » Ned 16.4.2017 18:27:42 quicklink

Tak Butler u mňa jedine Maštalír všetkých ostatných čo som v súvislosti s ním počul veľmi v kombinácii s týmto hercom počuť ani nemusím. Eckhart - Kaprálik môže byť tu je veľká škoda že Miloslav Kráľ nedabuje pre Markízu ale Kaprálik je vždy s týmto hercom lepší ako Sabo. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.