Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 22:00:40

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Prci, prci, prcičky: V tábore / American Pie Presents... °

Prci, prci, prcičky: V tábore / American Pie Presents... °

Poslaťod Dado » Ned 30.4.2017 12:56:35 quicklink

Prci, prci, prcičky v tábore / American Pie Presents: Band Camp

Prci, prci, prcičky - V tábore.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - STV

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.


2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Ivan Šandor - Tad Hilgenbrink (Matt Stifler), Miroslava Drínová - Arielle Kebbel (Elyse), Miroslav Trnavský - Eugene Levy (pán Levenstein + titulky), Marek Fašiang - Jason Earles (Ernie), Zuzana Kyzeková - Crystle Lightning (Chloe), Tomáš Horváth - Matt Barr (Brandon Vandecamp), René Jankovič - Omar Benson Miller (Oscar), Dominika Žiaranová - Lauren C. Mayhew (Arianna), Ladislav Konrád - Timothy Stack (pán Nelson), Kristína Turjanová - Ginger Lynn (sestra Sandersová), Júlia Horváthová, Matúš Krátky, Štefan Martinovič a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ


3. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Miroslav Trnavský - Eugene Levy (pán Levenstein), Ondrej Kaprálik - Omar Benson Miller (Oscar), Michal Domonkoš - Chris Owen (Sherman + iné) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Dajto v premiére 17.1.2020


Súvisí s:
Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie, Prci, prci, prcičky 3: Svadba, Prci, prci, prcičky: Nahá míľa, Prci, prci, prcičky: Kniha lásky, Prci, prci, prcičky: Stretávka
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Prci, prci, prcičky: V tábore / American Pie Presents...

Poslaťod Dado » Ned 30.4.2017 12:57:35 quicklink

Podľa FDb bol film odvysielaný aj na STV, netuším však s akým dabingom.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Prci, prci, prcičky: V tábore / American Pie Presents...

Poslaťod PeterSD » Ned 30.4.2017 16:04:42 quicklink

Ja som to videl práve na STV, a myslím, že to bolo asi s BB dabingom, ale nie som si istý. Rozhodne existuje aj iný dabing, než dabing JOJ.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Prci, prci, prcičky: V tábore / American Pie Presents...

Poslaťod Dado » Ned 30.4.2017 22:20:28 quicklink

Zatiaľ som teda v úvodnom poste označil ako prvý dabing ten, s ktorým film bežal na STV1. Ak by niekto náhodou mal o ňom akékoľvek informácie, tak sem s nimi. :)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Prci, prci, prcičky: V tábore / American Pie Presents...

Poslaťod PeterSD » Uto 21.1.2020 15:46:31 quicklink

Tak dabing markízy bol katastrofálny. Totálne zlý výber hlasov. Boli to zrejme nejakí študenti dabingového kurzu. Takže skoro žiadne hlasy som nespoznal. Aj preklad nebol najlepší.
S istotou môžem potvrdiť, že Ondrej Kaprálik - Omar Benson Miller (Oscar) a Michal Domonkoš bol Sherminátor + ešte ďalšia postava, takže tak. Ďalší zbytočný dabing a to ešte bude aj nahá míľa s novým dabingom. Zlatý jojkársky dabing.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Prci, prci, prcičky: V tábore / American Pie Presents...

Poslaťod m09 » Uto 21.1.2020 17:19:55 quicklink

Nahá míľa tu ani jojkársky pridaný nie je pokiaľ viem. :) a k tomuto dabingu našťastie som ani dabing STV ani Markizácky. Joj má celkom v pohode dabing. Najviac mi sedel aj tak český. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 53 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.