Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 00:12:02

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Grandhotel Budapešť / The Grand Budapest Hotel

Grandhotel Budapešť / The Grand Budapest Hotel

Poslaťod PeterSD » Pon 22.5.2017 00:17:40 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Pavel Višňovský - Ralph Fiennes (Gustave), Dušan Jamrich - F. Murray Abraham (pán Moustafa), Miloslav Kráľ - Adrien Brody (Dmitri), Ivan Gogál - Willem Dafoe (Jopling), Ivan Šandor - Jude Law (spisovateľ), Juraj Predmerský - Bill Murray (Ivan), Marek Majeský - Edward Norton (Henckels), Dušan Szabó - Mathieu Amalric (Serge X.), Zdena Studenková - Tilda Swinton (madam D.), Marek Suchitra - Tony Revolori (Zero), Marek Ťapák - Jeff Goldblum (námestník Kovacs), Ján Greššo - Harvey Keitel (Ludwig), Miroslava Grožáková - Saoirse Ronan (Agatha), Juraj Kemka - Owen Wilson (Chuck), František Kovár - Tom Wilkinson (autor/spisovateľ), Vladimír Kobielský, Marián Labuda ml., Lucia Hurajová, Peter Kollárik, František Kovár, René Jankovič, Michal Hallon, Roman Matisko, Frencien Bauer, Peter Sklár, Katarína Križanová, Tibor Vokoun, Tatiana Radeva, Miroslav Málek, Martin Hronský (komentáre)

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ a v repríze na TV JOJ Plus 23.5.2017


Premiéra: 21.5.2017
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Grandhotel Budapešť / The Grand Budapest Hotel

Poslaťod PeterSD » Pon 22.5.2017 00:23:13 quicklink

Dabing bol zvládnutý veľmi dobre, skvelý výber hlasov, preklad a aj dialógy. Bavil som sa po celý čas. Najviac mi vadil Gogál, ktorý sa mi tam vôbec nehodil, no keďže Visňovský, ktorý bol mimochodom excelentný, daboval hlavnú postavu, Predmerský daboval taktiež inú postavu a Trnavský je v Indii, tak zrejme tým pádom siahli po Gogálovi. Škoda toho Trnavského. Ani Ťapák sa mi veľmi nepáči, skôr by som prijal Vajdu, ale bolo to znesiteľné. Inak to bolo veľmi dobre spracované.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Grandhotel Budapešť / The Grand Budapest Hotel

Poslaťod stevo12 » Str 24.5.2017 19:24:35 quicklink

František Kovár - Tom Wilkinson (autor/spisovateľ)

Rovnako postava Juda Lawa by som neoznačil novinár. Skôr autor alebo spisovateľ. Novinárom nebol.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 38 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.