Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 18:04:40

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Pastorova žena / The Pastor's Wife

Pastorova žena / The Pastor's Wife

Poslaťod PeterSD » Uto 13.6.2017 19:44:09 quicklink

Pastorova-zena.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Soňa Norisová - Rose McGowan (Mary Winklerová), Martin Hronský - Michael Shanks (Matthew Winkler), Vladimír Kobielský - Martin Cummins (Steve Farese Sr.), Dušan Tarageľ - Mark McConchie (sudca Weber McCraw), Andrea Karnasová - Carrie Genzel (Elizabeth Riceová), Peter Kollárik - Eric Keenleyside (Dan Winkler), Bianka Bucková - Julia Sarah Stone (Hannah Winklerová), Martina Kapráliková - Lilah Fitzgerald (Emily Winklerová), Milada Rajzíková - Dolores Drake (Diane Winklerová), Ivan Romančík - Jay Brazeau (Gene Castle), Ján Tréger - Kirby Morrow (Walt Freeland + titulky), Tatiana Radeva - Donna White (Millie Andersonová), Daniela Mackovičová - Jennifer Copping (Bobbi Hopewellová), Katarína Križanová - Xantha Radley (Celia), Andrea Somorovská - Lisa Durupt (Debbie Johnsonová), Petra Gažíková-Lángová - Kyra Zagorsky (Tara Baylessová), Ľubica Konrádová - Susan Hogan (Dr. Lynn Zagerová) + Kathryn Kirkpatrick (Redneck), Martin Vitek - Derek Morrison (strážnik Parrish), Ivan Šandor - Brent Stait (Scott Bowden), Rastislav Sokol - Andy Nez (Jim Parrish), Ladislav Konrád - Eric Brecker (Mike Mills), Jakub Ružička - Jack Christofferson (Chris Riley), Matúš Krátky - Dean McKenzie (hovorca TBI), Daniel Ratimorský - Jeremy Raymond (pracovník motela), Michal Dutka - Claude Duhamel (Jimmy), Judita Bilá a ďalší.

Zvuk: Slávo Mareš
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Ľubica Rajčany
Preklad a dialógy: Alexandra Ruppeldtová
Dramaturgia: Katarína Valentková
Réžia slovenského znenia: Anna Cicmanová
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre Televíziu Markíza - 2017

Premiéra: 10.6.2017 (TV Markíza)
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Pastorova žena / The Pastor's Wife

Poslaťod PeterSD » Uto 13.6.2017 19:44:58 quicklink

Na to, že to bol televízny film, bol dabing veľmi dobrý. Pani Cicmanová nesklamala. :)
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Pastorova žena / The Pastor's Wife

Poslaťod m09 » Uto 13.6.2017 20:27:57 quicklink

Tu si dovolím s kolegom zásadne nesúhlasiť zvlášť dve hlavné postavy boli obsadené veľmi zvláštne. U herečky, ktorá stvárnila hlavnú predstaviteľku už roky úspešne ignorujú kombináciu zo seriálu Čarodejnice a po Zuzane Porubjakovej som už na nej počul len rôzne zvláštne kombinácie. Hronský určite tiež nie najvhodnejšia voľba tam mali obsadiť Stana Krála možno no a keď sú dvaja ústrední predstavitelia obsadení zle o skvelom zvuku, preklade aj obsadení ostatných postáv je škoda písať. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Pastorova žena / The Pastor's Wife

Poslaťod fofo16 » Štv 15.6.2017 12:09:21 quicklink

Občas naozaj žasnem, že ak nejakého herca nedabuje dabér, ktorý ho daboval v nejakom seriáli pred niekoľkými rokmi, tak celý dabing je automaticky zlý. Rose McGowan, ktorá má už po 40-tke, tu hrala mamu rodiny, Zuzka Porubjaková vďaka svojmu hlasu ešte stále môže dabovať (a asi aj občas ešte dabuje) teenagerky, resp. 20-tničky. Podľa mňa by sa do tejto úlohy nehodila, naopak som rád, že som po dlhšom čase počul v dabingu Soňu Norisovú, ktorá podala perfektný výkon
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: Pastorova žena / The Pastor's Wife

Poslaťod m09 » Štv 15.6.2017 19:03:59 quicklink

Kolegovi len veľmi stručne odkazujem že netvrdím, že celý dabing je zlý. Tvrdím že sú zle obsadené dve ústredné postavy a tým padla úroveň celého dabingu. Norisová podala skvelý výkon a je neopočúvaná to je veľké plus , ale k tejto herečke sa mi nehodila. K tejto herečke sa mi stále Porubjaková hodí najviac , lebo stále pôsobí veľmi mladistvo napriek tomu že tu hrala matku rodiny. Dabing hodnotím že bol v podstate dobrý, ale dal sa spracovať aj lepšie pokiaľ ide o hlavných predstaviteľov. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Pastorova žena / The Pastor's Wife

Poslaťod fofo16 » Štv 15.6.2017 23:20:32 quicklink

A ja ti veľmi stručne odkazujem, že kolegovia nie sme ;)
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 35 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.