Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:43:45

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Lúpež po anglicky / Gambit °

Lúpež po anglicky / Gambit °

Poslaťod stevo12 » Str 5.7.2017 18:32:17 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Peter SklárColin Firth (Harry Deane), Soňa NorisováCameron Diaz (PJ Puznowská), Peter MarcinAlan Rickman (Lionel Shahbandar), Dušan Szabó – Tom Courtenay (major Wingate), Ján Gallovič - Stanley Tucci (Martin Zaidenweber), René Jankovič - Pip Torrens (recepčný 1), Ján Tréger - Julian Rhind-Tutt (recepčný Xander + titulky a komentáre), Kamil Kollárik - Sadao Ueda (tlmočník Chuck), Tibor Vokoun - Joe Berryman (pokladník na benzínke), Ladislav Konrád, Jeanette Švoňavská, Ľubica Konrádová, Miroslav Málek, Dušan Vaňo a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza v premiére 5.7.2017


2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Peter SklárColin Firth (Harry Deane), Monika HilmerováCameron Diaz (PJ Puznowská), Matej LandlAlan Rickman (Lionel Shahbandar), František Kovár - Tom Courtenay (major Wingate), Miroslav Trnavský - Stanley Tucci (Martin Zaidenweber) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ v premiére 18.8.2018
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Lúpež po anglicky / Gambit

Poslaťod stevo12 » Str 5.7.2017 18:35:17 quicklink

Neviem komu napadlo oprášiť spojenie Marcin - Rickman, ale toto spojenie by malo byť čím skôr zabudnuté.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Lúpež po anglicky / Gambit

Poslaťod lubo » Pia 7.7.2017 13:57:15 quicklink

Ja budem oponovať, mne sa na Rickmana páčil Marcin aj v prvých dvoch častiach HP a páčil sa mi aj tu. Potešili ma Norisová so Sklárom, keďže tých dvoch považujem za naj voľby pri Diaz a Firthovi. Výborní boli aj Gallovič a Szabó - najmä Szabó nebol v tej polohe, ktorú počujeme skoro všade a ukázal, že vie dabovať aj inak.

Pár doplnení: Jeanette Švoňavská, Ľubica Konrádová,Miroslav Málek, Dušan Vaňo
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Lúpež po anglicky / Gambit

Poslaťod m09 » Pia 7.7.2017 17:05:54 quicklink

Dabing hodnotím pozitívne . Marcin mi neprekážal skôr naopak ma potešilo že ho po dlhom čase znovu počujem v dabingu. Čo mi ale trochu pokazilo dojem je obsadenie Galloviča . Nebolo úplne od veci ale poznám aj lepšiu možnosť ako toho herca obsadiť. Gallovič je pre mňa na toho herca skôr krajná možnosť. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Lúpež po anglicky / Gambit

Poslaťod stevo12 » Pia 7.7.2017 23:17:41 quicklink

Priznám sa, že už asi nedokážem vnímať Marcina vo vážnych úlohách, preto sa mi nepáčil ani tu, kde mi chýbala akási elegancia a ani v HP, kde mi chýbalo Snapeovo temno, skôr mi to znelo ako paródia. Ale koľko ľudí, toľko chutí.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Lúpež po anglicky / Gambit

Poslaťod PeterSD » Sob 18.8.2018 12:05:09 quicklink

2. dabing - TV JOJ

V slovenskom znení: Peter SklárColin Firth (Harry Deane), Monika HilmerováCameron Diaz (PJ Puznowská), Matej LandlAlan Rickman (Lionel Shahbandar), František Kovár - Tom Courtenay (major Wingate), Juraj Predmerský - Stanley Tucci (Martin Zaidenweber) a ďalší

Celkovo bol dabing zvládnutý oveľa, oveľa lepšie, než dabing markízy. Kebyže je namiesto Hilmerovej Norisová, bol by to geniálny dabing. ;)
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Lúpež po anglicky / Gambit °

Poslaťod Sam88 » Ned 26.4.2020 22:55:56 quicklink

V dabingu TV JOJ malá chyba:

Miroslav Trnavský - Stanley Tucci (Martin Zaidenweber)
Sam88
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Štv 12.4.2018 17:02:00


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 48 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.