Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 18:54:05

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Rýchlo a zbesilo 7 / Furious 7

Rýchlo a zbesilo 7 / Furious 7

Poslaťod Dado » Ned 3.9.2017 23:02:10 quicklink

Rýchlo a zbesilo 7.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Vin Diesel (Dominic Toretto), Ivan Šandor - Paul Walker (Brian O'Conner), Peter Krajčovič - Jason Statham (Deckard Shaw), Kristína Turjanová - Michelle Rodriguez (Letty Ortizová), Petra Vajdová - Jordana Brewster (Mia Torettová), René Jankovič - Tyrese Gibson (Roman Pearce), Matúš Krátky - Ludacris (Tej Parker), Martin Hronský - Dwayne Johnson (Luke Hobbs), Jakub Gécz - Lucas Black (Sean Boswell + titulky), Pavel Višňovský - Kurt Russell (pán Nikto), Kristína Svarinská - Nathalie Emmanuel (Ramsey), Andrea Somorovská - Elsa Pataky (Elena Nevesová), Michal Hallon - John Brotherton (Sheppard), Roman Matisko - Djimon Hounsou (Jakande), Miroslav Málek - Noel Gugliemi (Hector), Juraj Hrčka - Ali Fazal (Safar), Zuzana Kyzeková - Ronda Rousey (Kara), Bianka Bucková - Miller a Charlie Kimsey, Eden Estrella (Jack O'Conner, Samantha Hobbsová), Kamil Kollárik - Romeo Santos (Mando), Martin Mňahončák - Robert Pralgo (dispečer), Michal Blaho - Shad Moss (Twinkie + komentáre), Daniela Mackovičová - Iggy Azalea (pretekárka), Bibiana Ondrejková - Levy Tran, Anna Colwell (dievča na štartovej čiare, opatrovateľka), Tibor Vokoun - Steve Coulter (kňaz), Judita Bilá - Stephanie Langston (reportérka), Alžbeta Dvoranová a ďalší.

Vyrobilo: Štúdio Daniela pre televíziu JOJ - 2017

Premiéra: 3. 9. 2017 (TV JOJ)

Súvisí s:
Rýchlo a zbesilo, Rýchlo a zbesilo 2, Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda, Rýchli a zbesilí, Rýchlo a zbesilo 5, Rýchlo a zbesilo 6, Rýchlo a zbesilo 8, Rýchlo a zbesilo 9, Rýchlo a zbesilo 10, Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Rýchlo a zbesilo 7 / Furious 7

Poslaťod Dado » Pon 4.9.2017 13:33:39 quicklink

Neveril som, že sa niekedy objaví spojenie, pri ktorom ešte aj Ivan Šandor ako hlas Vina Diesela bude pôsobiť len ako mierne nevydarený kasting, no obsadením Martina Hronského na Dwayna Johnsona (navyše pri jeho súčasnom monštruóznom zjave) sa to podarilo. Nikdy by mi však nenapadlo, že sa o niečo podobné postará štúdio, ktoré si dovolím označiť za momentálne najlepšie v rámci nášho televízneho dabingu. Tento prešľap je o to smutnejší, že k zvyšku obsadenia nemám osobne žiadne výhrady (okrem návratu zaužívaných spojení z dabingu štvrtej časti ma veľmi potešilo obsadenie Kristíny Svarinskej), hoci iní by tu pri Kurtovi Russellovi či Ludacrisovi možno ešte dokázali rozvíriť diskusiu.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Rýchlo a zbesilo 7 / Furious 7

Poslaťod anderson » Uto 5.9.2017 13:32:54 quicklink

Rocka - ked uz neboli schopni zohnat Majeskeho alebo Hasona mohol pokojne dabovat aj Mnahoncak. Urcite by sa to v tej biede dalo prezit. Kazdopadne kombinaciu Kapralik - Šandor treba ocenit. Aspoň niečo...
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Rýchlo a zbesilo 7 / Furious 7

Poslaťod PeterSD » Uto 5.9.2017 19:14:37 quicklink

Obsadenie ako celok bolo zvládnuté super, určite lepšie, než obsadenie v dabingu Markízy. Ale klamal by som, ak by som povedal, že mi sedel aj Hronský. To je asi jediná vec, ktorá mi vadila, inak nemám výhrady. Zvuk bol skvelý, určite lepší, než pri Bohoch Egypta a aj preklad bol fajn. Škoda The Rocka. Je to tá istá situácia, ako v Expendables. Szabo nebol taktiež šťastná voľba na Arnyho. Snáď sa podobný prípad vyskytne až ďaleko v budúcnosti, prinajlepšom vôbec.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Rýchlo a zbesilo 7 / Furious 7

Poslaťod fofo16 » Uto 5.9.2017 19:33:33 quicklink

anderson píše:Rocka - ked uz neboli schopni zohnat Majeskeho alebo Hasona

Hasona som minule zahliadol na Markíze v nejakých Rodinných prípadoch. Na jeho reči aj prejave bolo, žiaľ, počuť, že už to nie je ono :( Aj keď ma to veľmi mrzí, myslím si, že by dabing ešte nezvládol.
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: Rýchlo a zbesilo 7 / Furious 7

Poslaťod Dado » Str 6.9.2017 13:09:45 quicklink

Alfonso píše:Momentálne najlepšie sa ti zrejme zdá preto, lebo sype jeden dabing za druhým, no množstvo neznamená vždy kvalitu.
Štúdio Daniela považujem za najnestabilnejšie a kvalitou veľmi oscilujúce. Ostatné štúdiá toho síce tiež moc nenamútia... :(


Tým to určite nebude. Magic Voice tých dabingov "sype" ešte viac, no kvôli tomu nemám pocit, že by sa kvalitou vyrovnali, či dokonca prevýšili Danielu. Navyše práve na Magic Voice mi tvoje slová o oscilujúcej kvalite sedia viac. Samozrejme, Daniela sa tiež nevyhne občasným prešľapom, najmä čo sa týka podivných spojení, ktoré zaklincovali práve Hronským v tomto filme. Avšak po technickej stránke či pestrosťou obsadenia (dokonca aj na malých postavách, pri ktorých to iné štúdiá obvykle riešia štyrmi dookola sa opakujúcimi hlasmi) nemajú po odchode Dimasu z televízneho dabingu konkurenciu.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Rýchlo a zbesilo 7 / Furious 7

Poslaťod mato46 » Pon 11.9.2017 21:53:45 quicklink

anderson píše:Rocka - ked uz neboli schopni zohnat Majeskeho alebo Hasona mohol pokojne dabovat aj Mnahoncak. Urcite by sa to v tej biede dalo prezit. Kazdopadne kombinaciu Kapralik - Šandor treba ocenit. Aspoň niečo...


A nemohol Kaprálik dabovať oboch? :)
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Rýchlo a zbesilo 7 / Furious 7

Poslaťod anderson » Uto 12.9.2017 08:52:25 quicklink

Kapralik by pokojne zvladol celu ustrednu muzsku trojku. Studio by usetrilo a divakov dojem z kvalitneho slovenskeho znenia by bol dokonaly. Na ostatnych ulohach by sa mohli striedat Szabo, Bilá a povedzme Jankovič. Ved zohnat kvalitnych daberov na Slovensku - aspon ja mam taky dojem - je coraz tazsie. :lol: Mimochodom Kapralik najnovsie dabuje dokonca aj Jasona Biggsa. Jeho "univerzálnosť" je rovnako neuveriteľná ako keď Szabó dostane na starosť Stathama. :!:
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Rýchlo a zbesilo 7 / Furious 7

Poslaťod Marvelak » Pia 1.5.2020 19:33:56 quicklink

Eastwood bol určite Dárius Koči
Marvelak
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pon 2.12.2019 11:19:23


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.