Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 14:06:29

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Králi ulice / Street Kings °

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod slavo » Pon 21.3.2011 17:41:25 quicklink

Hurvino píše:BTW: Doslechl jsem se, že se dabuje Terminátor 3 a že Schwarzeneggra bude mluvit Rúfus. Co se stalo s Vajdou? :(


Áno, daboval to Jozef Vajda. O dabingu s Rúfusom neviem nič, ale pochybujem, že by sa niekto odvážil spraviť to.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod Hurvino » Pon 21.3.2011 18:33:38 quicklink

slavo píše:
Hurvino píše:BTW: Doslechl jsem se, že se dabuje Terminátor 3 a že Schwarzeneggra bude mluvit Rúfus. Co se stalo s Vajdou? :(


Áno, daboval to Jozef Vajda. O dabingu s Rúfusom neviem nič, ale pochybujem, že by sa niekto odvážil spraviť to.


To se mi ulevilo.
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod Piri » Ned 15.4.2012 20:54:07 quicklink

tento dabing celkovo nebol uplne zly (su aj horsie), osobne Kapralik mi vadil najmenej, Kapralik myslim daboval Reevesa viac ako Sokol, obaja su dobri daberi tohto herca, samozrejme, ze Sokol ma prirodzenejsi hlas a preferoval by som prave jeho...
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod lubo » Pon 16.4.2012 13:21:24 quicklink

Pre mňa je Kaprálik spätý dabér s Reevesom, Sokol ho daboval len v Matrixe (všetky 3 diely) a v Diablovom advokátov. Kaprálik ho daboval v Nebezpečnej rýchlosti; Dni, keď sa zastavila Zem; Lepšie neskoro ako nikdy, Dome pri jazere, Constantinovi a myslím si, že aj v Náhradníkoch a Prechádzke v oblakoch.

Hugh Laurie je iný prípad, tam mal byť Jedľovský. Aspoň by mohol on ako dabér ukázať inú polohu ako v Dr, Housovi.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod anderson » Pon 16.4.2012 13:30:39 quicklink

lubino89 píše:Pre mňa je Kaprálik spätý dabér s Reevesom, Sokol ho daboval len v Matrixe (všetky 3 diely) a v Diablovom advokátov. Kaprálik ho daboval v Nebezpečnej rýchlosti; Dni, keď sa zastavila Zem; Lepšie neskoro ako nikdy, Dome pri jazere, Constantinovi a myslím si, že aj v Náhradníkoch a Prechádzke v oblakoch.

Hugh Laurie je iný prípad, tam mal byť Jedľovský. Aspoň by mohol on ako dabér ukázať inú polohu ako v Dr, Housovi.


Kaprálik je možno spätý kvôli počtu filmov v ktorých ho načisto nevhodne na Reevesa obsadili, ale voľba to bola žiaľ zlá. Sokol je vhodnejšia voľba kvôli farbe hlasu, ale osobne mi najlepšie znie Reeves v podaní Šandora. Škoda, že ho okrem Bodu zlomu inde nikto na Reevesa neobsadil. --- Nebezpečnú rýchlosť som v slovenčine dlho zháňal, ale po tvojej informácii o tom, že aj tam ho dabuje Kaprálik si mi aspoň ušetril hľadanie. :lol:
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod lubo » Uto 17.4.2012 12:21:05 quicklink

Rád som pomohol. :D
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Predchádzajúci

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 45 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.