Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 21:51:45

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Králi ulice / Street Kings °

Králi ulice / Street Kings °

Poslaťod slavo » Uto 15.3.2011 22:10:44 quicklink

Králi ulice.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKíZA

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Keanu Reeves (detektív Tom Ludlow), Matej Landl - Forest Whitaker (kapitán Jack Wander), Pavel Višňovský - Hugh Laurie (kapitán James Biggs), Ján Koleník - Chris Evans (detektív Paul Diskant), Ivan Vojtek ml. - Cedric the Entertainer (Scribble), Rastislav Sokol - Jay Mohr (seržant Mike Clady), Alfréd Aczel - Terry Crews (detektív Terrence Washington), Judita Bilá - Naomie Harris (Linda Washingtonová), Barbora Chlebcová - Martha Higareda (Grace Garciová), Dušan Szabó - John Corbett (detektív Dante Demille), Emanuel Hason - Amaury Nolasco (detektív Cosmo Santos), Ladislav Konrád - Patrick Gallagher (kapitán LAPD), Martin Zatovič, Miroslav Babják, Dušan Vaňo, Roman Fratrič, Tibor Vokoun, Štefan Martinovič, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV MARKÍZA a TV DAJTO



2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Keanu Reeves (detektív Tom Ludlow), Matej Landl - Forest Whitaker (kapitán Jack Wander), Vladimír Jedľovský - Hugh Laurie (kapitán James Biggs), Michal Hallon - Chris Evans (detektív Paul Diskant), Marián Labuda ml. - Cedric the Entertainer (Škrabák), Martin Zatovič - Jay Mohr (seržant Mike Clady), Ivan Šandor - Terry Crews (detektív Terrence Washington), Andrea Somorovská - Naomie Harris (Linda Washingtonová), Martin Mňahončák - Common (Coates), Roman Ferienčík - Game (Grill), Barbora Chlebcová - Martha Higareda (Grace Garciová), Martin Hronský - John Corbett (detektív Dante Demille), Tomáš Horváth - Amaury Nolasco (detektív Cosmo Santos), Roman Matisko - Cle Sloan (Fremont), Miroslav Trnavský - Michael Monks (patológ), Ján Greššo - Daryl Gates (náčelník), Ján Mistrík - Clifton Powell (seržant Green), Peter Rúfus, René Jankovič, Juraj Kemka, Vladimír Kobielský, Kristína Turjanová, Elena Podzámska, Ján Tréger, Tibor Frlajs a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ


Premiéra: 17.9.2016
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod anderson » Str 16.3.2011 14:44:54 quicklink

Pôvodne som si tento komentár šetril až po premiére, ale keďže som si práve pozorne vypočul upútavku, nemôžem sa zdržať. Vzhľadom na to, že Markíza titulky ako obvykle odstrihne, dovolím si povedať, že za tento dabing musia byť zodpovední nejakí šialenci alebo totálni diletanti. Inak sa totiž nedá vysvetliť, že SOKOL nedabuje Reevesa, že KAPRÁLIK nedabuje Whitakera a keďže v ukážke chýbal Hugh Laurie, tak sa bojím domýšľať koho obsadili na jeho úlohu. Každopádne pri pohľade na toto obsadenie sa mi pozastavuje zdravý rozum.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod Vavrinec » Str 16.3.2011 19:43:04 quicklink

anderson píše:Pôvodne som si tento komentár šetril až po premiére, ale keďže som si práve pozorne vypočul upútavku, nemôžem sa zdržať. Vzhľadom na to, že Markíza titulky ako obvykle odstrihne, dovolím si povedať, že za tento dabing musia byť zodpovední nejakí šialenci alebo totálni diletanti. Inak sa totiž nedá vysvetliť, že SOKOL nedabuje Reevesa, že KAPRÁLIK nedabuje Whitakera a keďže v ukážke chýbal Hugh Laurie, tak sa bojím domýšľať koho obsadili na jeho úlohu. Každopádne pri pohľade na toto obsadenie sa mi pozastavuje zdravý rozum.

ja si myslím že to nebude katastrofa. ja sa na to teším.
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod anderson » Ned 20.3.2011 01:09:53 quicklink

Tak tento dabing považujem za absolútny výsmech slovenskej dabingovej školy. A to, že neobsadili ani Jedľovského, na to nenachádzam slová. Hrôza ! Myslel som si, že príšerné dabingy dokáže vyrobiť iba JOJ, ale ako vidím, už jej zdatne začína konkurovať aj Markíza ...
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod Hurvino » Ned 20.3.2011 02:11:40 quicklink

anderson píše:Tak tento dabing považujem za absolútny výsmech slovenskej dabingovej školy. A to, že neobsadili ani Jedľovského, na to nenachádzam slová. Hrôza ! Myslel som si, že príšerné dabingy dokáže vyrobiť iba JOJ, ale ako vidím, už jej zdatne začína konkurovať aj Markíza ...


Míchání dabérů je někdy něco jako krádež identity. Sledování takového dílka někdy pak vyžaduje konstatování, jako ve filmu Agent v sukni, když Velká Máma dodělá na záchodě své: "Fuj, až som sa spotila!" :D Zrovna tady Lawrence v 1 mluvil Dangl a v 2 Stanke.

Mně se třeba nelíbilo, když Brandona ve filmu Detonátor mluvil Majeský a ne Farkaš.

BTW: Doslechl jsem se, že se dabuje Terminátor 3 a že Schwarzeneggra bude mluvit Rúfus. Co se stalo s Vajdou? :(

O míchaní hlasů by to chtělo patrně extra topic.
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod anderson » Ned 20.3.2011 20:12:24 quicklink

Úplne neuveriteľné je, že tento dabing robil Mandžár. Neskutočné. Absolútne neskutočné.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod Vavrinec » Ned 20.3.2011 22:14:47 quicklink

anderson píše:Úplne neuveriteľné je, že tento dabing robil Mandžár. Neskutočné. Absolútne neskutočné.

Mne sa to páčilo. jedine Višňovský bol vedľa ale zvyšok ok.
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod slavo » Ned 20.3.2011 22:21:38 quicklink

Celé som to nevidel - Višňovský úplne OUT, Mandžár asi nevidel Housea. Ostatné úlohy celkom v pohode. Reeves mohol byť Sokol...
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod Hurvino » Pon 21.3.2011 00:54:44 quicklink

Hugh Laurie = ještě když tak Gallovič (Myšiak Stuart Little 1 a 2)
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Králi ulice / Street Kings

Poslaťod fajnes » Pon 21.3.2011 17:35:54 quicklink

"BTW: Doslechl jsem se, že se dabuje Terminátor 3 a že Schwarzeneggra bude mluvit Rúfus. Co se stalo s Vajdou? :(.

Terminator 3 bol normalne asi pred rokom nadabovany pre Markizu, pokial viem normalne s Vajdom. A tusim to volakedy davala aj Jojka, ale neviem v akom zneni... tipujem CZ.

Co sa mna tyka, spokojnost, az na tie 2 postavy... Mandzar asi rad obsadzuje podla seba... inak by neignoroval vyber Martinaka - Dimas - v Matrixe (Sokol) a dabing Housea od STV :D.
fajnes
100+
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Štv 6.1.2011 09:33:10

Ďalší

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 42 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.