Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 02:52:53

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Predtým, ako som ťa spoznala / Me Before You

Predtým, ako som ťa spoznala / Me Before You

Poslaťod Dado » Pia 2.11.2018 02:17:11 quicklink

Predtým,-ako-som-ťa-spoznala-SK-POSTER-DF.png
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Zuzana Porubjaková - Emilia Clarke (Lou Clarková), Matúš Krátky - Sam Claflin (Will Traynor), Andrea Somorovská - Jenna Coleman (Treena Clarková), František Kovár - Charles Dance (Steven Traynor), Hana Gajdošová-Letková - Janet McTeer (Camilla Traynorová), Marek Fašiang - Matthew Lewis (Patrick), Dušan Szabó - Brendan Coyle (Bernard Clark), Jana Wagnerová - Vanessa Kirby (Alicia Dewaresová), Roman Ferienčík - Ben Lloyd-Hughes (Ruppert Collins), Martin Zatovič - Steve Peacocke (Nathan), Dagmar Bruckmayerová - Samantha Spiro (Jakie Clarková), Lucia Vráblicová - Joanna Lumley (Mary Rawlinsonová), Ivan Šandor - Richard Goulding (Freddie Foster), Lenka Košická - Lily Travers (Karen) a ďalší

Vyrobilo: Štúdio Daniela pre televíziu JOJ

Premiéra: 1. 11. 2018 (TV JOJ)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Predtým, ako som ťa spoznala / Me Before You

Poslaťod PeterSD » Pia 2.11.2018 10:49:21 quicklink

Za mňa, veľmi vydarený dabing. Porubjaková sa teda hecla, klobúk dole. Keby sa obilie dalo mlieť ústami, tak hlavná postava by získala 1. miesto v mletí, čomu sa Zuzka Porubjaková dostatočne prispôsobila. Rovnako skvelá bola aj Hana Gajdošová. Prekvapilo, boli veľmi pozitívne ohlasy čo sa týka filmu, ale aj dabingu na našej FB stránke.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 28 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.