Aktuálny čas je Pia 19.4.2024 15:47:57

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Sudca / The Judge

Sudca / The Judge

Poslaťod m09 » Ned 24.2.2019 20:06:13 quicklink

judge_keyart.jpg
Info: ČSFD | IMDB | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Peter Kočiš - Robert Downey Jr. (Hank Palmer), Dušan Jamrich - Robert Duvall (Joseph Palmer), Lenka Košická - Vera Farmiga (Samantha Powell), Juraj Predmerský - Billy Bob Thornton (Dwight Dickham), Alfréd Aczel - Vincent D'Onofrio (Glen Palmer), Martin Zatovič - Jeremy Strong (Dale Palmer), Peter Krajčovič - David Krumholtz (Mike Kattan), Ivan Šandor - Joel Brady (pán Williams), Peter Kollárik - Matt Riedy (Šerif White), Roman Matisko - Balthazar Getty (zástupca Hanson), Michal Klučka - Dax Shepard (C.P. Kennedy), Jozef Šimonovič - Ken Howard (sudca Warren), Jozef Domonkoš - Duncan B. Putney (Dr. Putney), Barbora Chlebcová - Leighton Meester (Carla Powellová), Dušan Szabó (titulky), Tibor Vokoun, Ladislav Konrád, Marián Lipták, Ľubica Očková a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza v premiére 23.2.2019
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Sudca / The Judge

Poslaťod Dado » Ned 24.2.2019 20:42:30 quicklink

Suverénne najsvetlejším bodom celého obsadenia je Dušan Jamrich, ktorý podal vskutku skvelý výkon. Na začiatku som takmer neveril vlastným ušiam, keď Duvall prehovoril jeho hlasom. :) Zvyšok obsadenia mi však až takú radosť neurobil. Najhoršie podľa mňa dopadol Thornton a ani spojenie Lenka Košická - Vera Farmiga nie žiadne terno. Zároveň musím povedať, že si asi nikdy nezvyknem na spojenie Peter Kočiš - Robert Downey Jr. V Sherlockovi Holmesovi ma síce príjemne prekvapilo, no pri sledovaní marveloviek a aj tohto filmu som sa nedokázal zbaviť pocitu, že Dangl by sa tam hodil omnoho viac.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Sudca / The Judge

Poslaťod m09 » Pon 25.2.2019 08:11:13 quicklink

Mne sa práve Kočiš páči na tomto hercovi neskutočne. Kočiš aj Jamrich išli ako píli naozaj to bola radosť pozerať aj počúvať. Zvyšok obsadenia bol taký viac na istotu, že síce nič prevratné, ale ani nič nepokazí. Taký priemerný zvyšok obsadenia. Nie však výkonmi. Výkony podali všetci herci špičkové. Práve Predmerský, ktorého spomenul aj kolega tam sedel najmenej. Robil som k tomu filmu aj návrh slovenského znenia a som strašne rád že dve ústredné postavy boli obsadené práve takto. :)
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 55 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.