Aktuálny čas je Pia 19.4.2024 12:52:58

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Šialený Max: Zbesilá cesta / Mad Max: Fury Road

Šialený Max: Zbesilá cesta / Mad Max: Fury Road

Poslaťod Dado » Sob 6.4.2019 15:41:56 quicklink

šialený-max-zbesilá-cesta-sk-poster-2-DF.png
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Tom Hardy (Max Rockatansky), Barbara Kelíšková - Charlize Theron (Furiosa), Roman Ferienčík - Nicholas Hoult (Nux), Ivan Gogál - Hugh Keays-Byrne (Immortan Joe), Michal Klučka - Josh Helman (Slit), Matúš Krátky - Nathan Jones (Rictus Erectus), Miroslava Belancová - Zoë Kravitz (Toast), Dominika Žiaranová - Riley Keough (Capable), Tibor Vokoun - John Howard (Sam, požierač ľudí), René Jankovič - Angus Sampson (Organic), Petra Gažíková-Lángová - Megan Gale (Valkyrie), Ľubica Konrádová, Katarína Križanová, Ľudmila Mandžárová, Monika Radványiová, Rastislav Sokol (titulky) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza v premiére 27. 1. 2019
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Šialený Max: Zbesilá cesta / Mad Max: Fury Road

Poslaťod PeterSD » Str 22.1.2020 19:43:45 quicklink

Nahral som si tento film schválne z markízy a z dajto. Markíza by sa mala hanbiť, že to vypustila s takým príšerným zvukom a ešte viac by sa malo hanbiť štúdio, ktoré to vyrobilo. Myslel som si, že je chyba v mojom zariadení, ale nie je. To, že je zlý zvuk mi pred časom potvrdila aj samotná markíza, nakoľko som ich kontaktoval aj po premiére. Zvuk je príšerne plechový a dokonca nie je v normálnom stereu, ale je to Dual Mono. Dokonca, na úložisku som si stiahol aj inú verziu a aj tam je ten istý zvuk. A to bol film robený v Dolby Atmos. Príde mi to tak, ako keby sa niektoré filmy pre markízu alebo pre jojku, robili v jednom a tom istom štúdiu. :shock:
Neviem, čo je to za dnešnú módu robiť takýto zvuk, či je to forma recesie, či to niekto takto zvuk robí zámerne, či nie, ale dabingy v poslednej dobe opäť upadajú, čo sa týka kvality zvuku. A k tomu bol film cenzurovaný. :oops:
Obsadenie v tomto prípade bolo celkom fajn.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Šialený Max: Zbesilá cesta / Mad Max: Fury Road

Poslaťod PeterSD » Str 6.12.2023 18:33:46 quicklink

Zázraky sa zrejme ešte dejú, pretože som jeden zaregistroval. Pri včerajšej repríze na TV Dajto, odvysielali po troch rokoch mojej urgencie, konečne verziu s normálnym stereo zvukom. To teda trvalo. ;)
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 45 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.