Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:07:25

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Nočné zvieratá / Nocturnal Animals

Nočné zvieratá / Nocturnal Animals

Poslaťod Dado » Štv 25.4.2019 20:04:25 quicklink

Nočné zvieratá.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

DABING: TV JOJ, HBO GO

V slovenskom znení: Judita Bilá - Amy Adams (Susan Morrowová), Ivan Šandor - Jake Gyllenhaal (Tony Hastings / Edward Sheffield), Tomáš Horváth - Michael Shannon (Bobby Andes), Roman Ferienčík - Aaron Taylor-Johnson (Ray Marcus), Barbora Chlebcová - Isla Fisher (Laura Hastingsová), Michaela Hanudelová - Ellie Bamber (India Hastingsová), Matúš Krátky - Armie Hammer (Hutton Morrow), MIchal Hallon - Karl Glusman (Lou), Lukáš Dóza - Robert Aramayo (Turk), Dagmar Sanitrová - Laura Linney (Anne Suttonová), Gabriela Škrabáková - Andrea Riseborough (Alessia), Martin Hronský - Michael Sheen (Carlos Holt), Ladislav Konrád - Graham Beckel (poručík Graves), Ján Tréger (titulky) a ďalší

Spolupracovali: Branislav Mitka, Lenka Hudecová, Róbert Boldiš
Preklad a dialógy: Kristína Csáderová
Asistentka réžie: Anna Nedelčevová
Zvuk: Dino Mikle
Réžia slovenského znenia: Dagmar Kmeťková
Vyrobilo: Yes Production pre JOJ Group - 2018

Premiéra: 9. 4. 2019 (TV PLUS)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Nočné zvieratá / Nocturnal Animals

Poslaťod Dado » Štv 25.4.2019 20:08:47 quicklink

Vysielanie tohto filmu som v televízii vôbec nepostrehol a dozvedel som sa o ňom až potom, čo som náhodou narazil na upútavku, pomocou ktorej som zároveň spísal vyššie uvedené obsadenie. Snáď sa nájde niekto, kto film sledoval a bude tak schopný doplniť ďalšie informácie.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Nočné zvieratá / Nocturnal Animals

Poslaťod m09 » Pia 26.4.2019 19:07:54 quicklink

Z toho filmu som videl len veľmi málo. Môžem potvrdiť obsadenie Šandora a Ferienčíka . Zdá sa mi že aj Horváth tam bol. Inak každý Utorok tam už od začiatku roka chodili stále nové kinopremiéry veľmi zaujímavých filmov na pluske. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 51 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.