Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 17:34:58

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Kámo, kde mám fáro? / Dude, Where's My Car?

Kámo, kde mám fáro? / Dude, Where's My Car?

Poslaťod slavo » Ned 27.3.2011 12:00:43 quicklink

Kámo, kde mám fáro.jpg
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA



V slovenskom znení: Juraj Kemka - Ashton Kutcher (Jesse Montgomery III), Peter Krajčovič - Seann William Scott (Chester Greenburg), Rebeka Poláková - Jennifer Garner (Wanda), Zuzana Porubjaková - Marla Sokoloff (Wilma), Igor Krempaský - David Herman (Nelson), Jana Wagnerová - Kristy Swanson (Christie Bonerová), Emanuel Hason - Charlie O'Connell (Tommy), Lucia Butašová - Teressa Tunney (Tania), René Jankovič - Christian Middelthon (strážca kontinuálneho transfunkcionéra #1), Patrik Minár - Dave Bannick (strážca kontinuálneho transfunkcionéra #2), Jozef Kapec - John Melendez (Gene), Lucia Vráblicová - Cleo King (dôstojníčka Penny), Miloš Kanjak - John Toles-Bey (pán Pizzacoli), Oľga Šalagová - Linda Porter (pani Crabblemanová), Vanda Růžičková - Joanna Bacalso (barmanka), Frencien Bauer - Galvin Chapman (syn na oslave), Ladislav Konrád - Bob Clendenin (Zarnoff) + Richard Johnson (otec na oslave), Ján Tréger - James Vincent (Jeff) + Pat Finn (Rick), Dušan Vaňo - Keone Young (čínsky krajčír) + Christopher Darga (policajt pri výsluchu), Roman Ferienčík - Hal Sparks (Zoltan) + Marc Lynn (policajt Lewis), Kamil Kollárik - Andy Dick (Mark) + Bill Chott (strážca kultu #1), Tibor Frlajs - Brent Spiner (Pierre) + Michael Bower (strážca kultu #2), Edita Borsová, Martin Vitek, Ľubica Očková, Eduard Vitek (titulky) a ďalší.

Asistentka réžie: Jana Jurášová
Zvuk: František Hammerschmidt
Produkcia: Zuzana Turjanová
Preklad: Peter Švirec
Dialógy: Soňa Ferancová
Réžia slovenského znenia: Rudo Horský
Vyrobilo: Štúdio EKA pre MAC TV

Premiéra: 26.1.2009
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Kámo, kde mám fáro? / Dude, Where´s my car?

Poslaťod Piri » Pon 11.6.2012 00:51:11 quicklink

Myslim, ze tomuto dabingu nie je co vycitat. Skutocna lahoda pre usi :D 5/5
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 46 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.