Aktuálny čas je Sob 20.4.2024 04:25:27

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Prci, prci, prcičky: Nahá míľa / American Pie Presents... °

Prci, prci, prcičky: Nahá míľa / American Pie Presents... °

Poslaťod Dado » Sob 25.1.2020 14:52:19 quicklink

American Pie Presents: The Naked Mile

Prci, prci, prcičky - Nahá míľa.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: ???

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.


2. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Dávid Hartl - John White (Erik Stifler), Roman Ferienčík - Steve Talley (Dwight Stifler), Tomáš Hallon - Ross Thomas (Ryan Grimm), Boris Al-Khalagi - Jake Siegel (Mike „Cooze“ Coozeman), Dušan Szabó - Christopher McDonald (Harry Stifler), Miroslav Trnavský - Eugene Levy (Noah Levenstein), Martin Hronský - Stuart Clow (pán Sterling), Miroslava Drínová, Jana Wagnerová a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Dajto v premiére 24.1.2020


Súvisí s:
Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie, Prci, prci, prcičky 3: Svadba, Prci, prci, prcičky: V tábore, Prci, prci, prcičky: Kniha lásky, Prci, prci, prcičky: Stretávka
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Prci, prci, prcičky: Nahá míľa / American Pie Presents..

Poslaťod Dado » Sob 25.1.2020 14:56:50 quicklink

Z včerajšej premiéry druhého dabingu som videl len niekoľko pasáží, takže pokiaľ by niekto vedel doplniť ďalšie informácie, predovšetkým čo sa týka ženských postáv, sem s nimi. :) To platí samozrejme aj o prvom dabingu TV JOJ. Marí sa mi, že hlavného hrdinu v ňom daboval Marek Fašiang, ale film som s ním videl len raz a aj to asi pred piatimi rokmi, takže je ľahko možné, že sa pletiem.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 38 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.