Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 16:49:06

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Tvoj snúbenec, môj milenec / Something Borrowed °

Tvoj snúbenec, môj milenec / Something Borrowed °

Poslaťod arual » Pon 20.4.2020 23:26:53 quicklink

Tvoj snúbenec, môj milenec.png
Info: IMDB | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Jana Wagnerová - Ginnifer Goodwin (Rachel), Jana Majeská - Kate Hudson (Darcy), Vladimír Kobielský - Colin Egglesfield (Dex), René Jankovič - John Krasinski (Ethan), Lukáš Dóza - Steve Howey (Marcus), Zuzana Kyzeková - Ashley Williams (Claire), Ladislav Konrád - Geoff Pierson (Dexter Thaler starší), Ľubica Očková-Konrádová - Jill Eikenberry (Bridget Thalerová), Tatiana Radeva, Ján Tréger (titulky) a ďalší.

Zvukový majster: Alexander Žibritovský
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Erika Košová
Preklad a dialógy: Elena Grohová
Dramaturgia: Darina Hlúchová
Réžia slovenského znenia: Michal Domonkoš
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza - 2013

Premiéra: 19.6.2013 (TV Markíza)

2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Petra Vajdová - Ginnifer Goodwin (Rachel), Andrea Somorovská - Kate Hudson (Darcy), Matúš Krátky - Colin Egglesfield (Dex), Juraj Kemka - John Krasinski (Ethan), Michal Hallon - Steve Howey (Marcus), Jana Wagnerová - Ashley Williams (Claire), Peter Rúfus - Geoff Pierson (Dexter Thaler starší), Lucia Vráblicová - Jill Eikenberry (Bridget Thalerová), Ivan Romančík - Jonathan Epstein (profesor Zigman), Tibor Vokoun - Herb Lieberz (taxikár #1), Igor Krempaský - Jimmy Palumbo (taxikár #2), Miloslav Kráľ, Zuzana Kyzeková, Petra Gažíková-Lángová, Jakub Gécz (titulky) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ a JOJ PLUS

Premiéra: 14.8.2016 (TV JOJ)
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 48 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.